Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YILMAZ: YARALARIMIZI SARACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Hatay’ı ziyaret etti.

YILMAZ: YARALARIMIZI SARACAĞIZ
15.02.2023 - 19:12
Güncelleme 16.02.2023 - 06:56
Haber Merkezi

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen deprem sonrasında yaralar sarılmaya devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Hatay’ı ziyaret etti. Depremin olduğu ilk günden bu yana Hatay’da depremden etkilenen vatandaşları ziyaret eden Yılmaz, yardım çalışmalarında bulundu.

Milletvekili Yılmaz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve MHP Eskişehir Milletvekili M. Nurullah Sazak ile birlikte Hatay’daki Afet Koordinasyon Merkezi’nde yapılan çalışmaları yakından takip etti.
Çadırları ve depremden etkilenen köyleri ziyaret eden MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP Eskişehir Milletvekili M. Nurullah Sazak çocuklarla yakından ilgilendi. 

Milletvekili Yılmaz ‘’ Teşkilatlarımız ve Ülkü Ocaklarımız depremin yaşandığı her alanda canla başla enkaza müdahil olmuş, her türlü özveriyi ve fedakârlığı sergileyerek devreye girmiştir. 
Bende bu kutlu toprakların bir evladı ve daha önce aynı acıları Düzce depreminde yaşamış bir vatandaş olarak kardeşlerimin yaralarını sarabilmek için buradayım.
Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de söylediği gibi : Yaralarımızı saracağız, yıkımı telafi edeceğiz, depremden etkilenmiş şehirlerimizi gülzara çevireceğiz, çelikleşmiş kardeşlik hissiyatımıza su vereceğiz, can vereceğiz, destek vereceğiz" dedi.


Editör: D. GAZETESİ