Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCELİLER MÜJDE BEKLİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bütçe görüşmelerinde, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Yığılca-Düzce Yolu, Akçakoca-Karasu (Melenağzı) ve Düzce Kuzey Çevre Yolu’nun durumunu sordu. Yılmaz üç yatırım ile ilgili Düzcelilerin müjde beklediklerini söyledi.

 DÜZCELİLER MÜJDE BEKLİYOR
12.12.2022 - 11:48
Haber Merkezi

Yılmaz, Yığılca Düzce Yolu kapsamında yapımı süren 80 metrelik viyadüğün 2023 yılında bitirilmesini beklediklerini kaydederek “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın yapmış olduğu yatırımlar hepimizin göğsünü kabartıyor ve milletimiz ziyadesiyle bu yatırımlardan memnun. Ancak 2012 yılında yapımına başlanan 20 kilometrelik Yığılca-Düzce yolunun tamamlanması için devam eden çalışmalarda Dutlar mevkiinde küçük köprünün ve Akçaören sapağındaki 80 metrelik viyadüğün bitirilmesini 2023 yılında Yığılcalı ve Düzceli hemşehrilerimize müjdesini vermek istiyoruz” dedi.

Düzcelilerin uzun zamandır Düzce Kuzeybatı Çevre Yolu ile ilgili müjde beklediğini ifade eden Yılmaz “Akçakoca- Karasu yolunun Melenağzı köyü geçişinde köy içinden geçen 5 kilometrelik yolun baypas ihalesinin yapımının bize, Akçakocalı ve Karasulu hemşehrilerimize, Kocaalili hemşehrilerimize vermek istiyoruz Sayın Bakanım. Düzce Kuzeybatı Çevre Yolu’nun 2023 yılına programa alınması müjdesini gerçekten Düzceliler çok uzun zamandır bekliyor Sayın Bakanım. Ve Karadeniz Bölgesi’nde de bir hızlı tren projesini bütün Karadenizli hemşehrilerimiz bekliyor” diye konuştu.

 


Editör: E. Varol