Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YILMAZ’IN DESTEĞİYLE SAĞLIĞINA KAVUŞACAK

Engelli oğlu ile yaşayan distoni hastası Nurşen Keskin’e MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz umut oldu. Keskin geçirdiği başarılı ameliyatla sağlığına yeniden kavuşacak.

YILMAZ’IN DESTEĞİYLE SAĞLIĞINA KAVUŞACAK
2.07.2022 - 18:35
Haber Merkezi

Cumayeri’nde engelli oğlu ile yaşam mücadelesi veren, 48 yaşındaki Nurşen Keskin’e Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yardım eli uzattı.

Nurşen Keskin 28 yıl önce ilk doğumunu gerçekleştirdikten sonra yaşadığı sağlık problemleri sebebi ile bazı kaslarını kullanamaz hale geldi. Cumayeri’nde yaşayan Nurşen Keskin’e 20’li yaşlarında distoni teşhisi konuldu. Bugün 48 yaşında olan Keskin vücudunun bazı uzuvlarını kullanamıyor ve konuşamıyor.

Yaşadığı sağlık problemleri sebebiyle kendi ihtiyaçlarını ve engelli oğlunun ihtiyaçlarını karşılayamayan Nurşen Keskin Düzce milletvekili Ümit Yılmaz’dan yardım istedi.

Yılmaz, Cumayeri Belediye başkanı Mustafa Koloğlu’nun da desteğiyle Keskin’i Ankara’ya getirtti.

Hastanın Düzce’den Ankara’ya gelişine kadar her konu ile yakından ilgilenen Milletvekili Yılmaz şunları kaydetti “Nurşen Hanım ile Cumayeri ilçemizde tanıştık. Hastalığı ile ilgili ameliyatı yapan doktoru bulmamızı ve yardım etmemizi istedi. 28 yıldır sağlığına bir nebzede olsa kavuşabilmek için hayalini kurduğu ameliyatı geçtiğimiz günlerde oldu. Nurşen Hanım’ı ve doktorumuzu hastanede ziyaret ettik. Ameliyat Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Üniversite Hastanesi Nöroloji Doktoru Prof. Dr. Selim Selçuk Çomoğlu tarafından gerçekleştirdi.  Ameliyatı gerçekleştiren Çomoğlu, Nurşen Hanım’ın operasyonun başarılı geçtiğini söyledi. Buda bizleri oldukça mutlu etti. Kıymetli doktorumuza teşekkür ediyor, Nurşen Hanımının da bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum.’’


Editör: E. Varol