Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ANLATTILAR VE AYDINLATTILAR

Düzce’de Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 'Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantısı gerçekleştirildi.

ANLATTILAR VE AYDINLATTILAR
5.06.2022 - 12:45
Güncelleme 4.06.2022 - 12:46
Haber Merkezi

Cumhur İttifakı’nın seçim politikası ve hayata geçirmeyi planladığı çalışmalar ile ilgili bilgi paylaşımının yapıldığı toplantıya Kaynaşlı İlçe Teşkilatı mensupları da katıldı.

Düzce Belediyesi Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantı ile ilgili açıklama yapan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz “Genel Başkanımız  Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Düzce Merkez İlçe, Kaynaşlı toplantımız kapsamında; Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyelerimiz Adem Yurdagül ve Gökhan Türkeş Öngel, MDK Üyemiz Cemil Yavuz Aksu, İl Başkanımız İlhami Caboğlu, Ülkü Ocakları Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımızın katılımlarıyla Erol Güngör Kültür Merkezi’nde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlarımız ve partililerimizle bir araya geldik” dedi.

Toplantının ardından MHP Milletvekili Ümit Yılmaz eşi Hacer Yılmaz ile birlikte 6. Geleneksel Düzce Otları Bereket Festivaline katıldı. Stantları gezerek kadınlarla sohbet eden Yılmaz çifti bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.


Editör: E. Varol