Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"LİDERLERİMİZİN TALİMATINA UYACAĞIZ"

Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Teşkilatı, Mahalle Başkanları ve Sandık Görevlileri ile bir araya gelerek 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında bilgilendirme yaptı.

"LİDERLERİMİZİN TALİMATINA UYACAĞIZ"
21.05.2023 - 16:33
Güncelleme 21.05.2023 - 19:18
Haber Merkezi

MHP Akçakoca İlçe Başkanı 28 Mayısta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi sandık başında görev alacak sandık görevlileri bilgilendirme toplantısı yaptı. Konuşmalarla başlayan programa MHP KAÇEP ‘ten sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nursen Yanmaz Akçakoca MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz Mahalle Başkanları ve sandık görevlileri yanı sıra çok sayıda partililer katıldı.

Programa MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant’ın konuşmasının ardından, MHP KAÇEP Başkan Yardımcısı Nursen Yanmaz, “ Seçimlere 1 hafta gün kala Devlet Bahçeli bize ne diyorsa onu yapacağız. Liderlerimizin talimatına uyacağız. Çalışacağız çünkü ülkücü olmak farklı. Liderimizin talimatı Cumhur İttifakına oy vereceğiz” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar