Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YILMAZ: BAKAN'DAN MÜJDE BEKLİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Düzce’nin ulaşımla alakalı sorunlarını dile getirdi.

26.01.2023 - 17:42
Haber Merkezi
3

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Düzce ziyaretinde sorunları ele almamasının Düzcelileri üzdüğünü söyleyen Yılmaz, müjde beklediklerinin altını çizdi. 

TBMM Genel Kurulunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Düzce ziyaretini değerlendiren Yılmaz sorunların dile getirilmemesinin Düzcelileri üzdüğünü belirterek “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu Düzce'ye ziyarette bulunmuştur. Ziyaretleri için tüm Düzceli hemşehrilerimiz adına teşekkür ederim. Ancak yapmış olduğu ziyaret sonunda Düzce'nin kronikleşen yol sorunları hakkında bir beyanatta bulunmaması Düzceli hemşehrilerimizi düşündürmüştür” dedi. 

Yılmaz ulaşım ile ilgili sıkıntıları şöyle sıraladı: “Akçakoca'yı Kocaali ve Karasu'ya bağlayan yolun Melenağzı geçişi bölümünün yapımı, Yığılca yolunun büyük Körfez geçişinde bulunan viyadüğün ihaleye açılması, Kuzey Batı Çevre Yolu'nun bir an önce ihaleye çıkması ve Düzce Üniversitesine bağlanan yol kavşağına çözüm üretilmesi gibi tüm Düzcelilerin uzun süredir çözümünü beklediği kronik yol problemleri bunlardan bazılarıdır.”

Ümit Yılmaz, Düzcelilerin bir sonraki ziyarette Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan müjde beklediğini vurguladı.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  27.01.2023 20:49

  Siyaset arenasındakileri, muhtarları, bindirin otobüslere, Sakarya'dan Karasu üstünden Melen ağzına gelin.. Bu arada Sakaryaya 60 km uzağa kadınlar için yapılmış, sahildeki tesisi de görün.. Bir çay içimi soluklanıp, Melen köprüsünden sonra Düzce hududundaki yolda gelirken bir düşünün, biz nerede hata yapıyoruz.? 3 - 0 lar sonrası. Yoksa Oltadaki balık yemlenmez mi diyor lar ki..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  27.01.2023 20:43

  Akçokoca Melen ağzı arası ise tam bir Düzce klasiği.. Yapılan kısım ise iki şeritli bir yol ve yapımından beri defalarca çökme yaşandı.. Güncel yol teknolojileri ve komşu illerle kıyaslandığında ise, ortaya çıkan sa, akp nin Düzce'den aldığı oylara tezat garabet bir yol.. Buyrun Yığılca kadar yer Kaynarca , Sakarya Kaynarca arası, yapılan yola bir gidin, yol ve asfalt kalitesini görün..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  27.01.2023 20:37

  Seçilmiş ler Atanmışlardan müjde beliyor.. TBMM sinde sordukları sorulara cevap alamıyor.. Cumhuriyetin 100 üncü yılında Millet vekilliğinin örselendiği daha kötü bir dönem olmamıştır.. Yığılca yoluna 2011 de bizzat AKP genel başkanı söz verdi.. Bırakın çağın gerekliliğini yerine getirecek bir yolu, biraz fiziki iyileştirmeyi bile 11 yılda yapamadılar..

Resmi İlanlar