Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CABOĞLU'NDAN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İlhami Caboğlu, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Caboğlu  “ Teşkilatımızın ve davamızın bize gerektirdiği şekilde davamızı bir üste taşımak için her birimiz mücadele içersinde ve bu şuurla hareket etmekteyiz” dedi.

CABOĞLU'NDAN BİRLİK BERABERLİK MESAJI
5.05.2022 - 14:26
Haber Merkezi

 Milletvekili Ümit Yılmaz ve Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’a sahip çıkan
Caboğlu “Düzce milletvekili Ümit Yılmaz da, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan da bizimdir” dedi.
 
“İFTAR PROGRAMINDAN HABERDARDIK”
 
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın daveti üzerine katıldığı iftar programından teşkilatın ve kendisinin haberdar olduğunu vurgulayan Caboğlu “ Yerel bir televizyon programında yapılan yorumlara karşılık basın açıklaması yapma gereği duydum. Sayın vekilimizin Gümüşova belediye başkanı sayın Muharrem Tozanin daveti üzerine katılmış olduğu iftar programında teşkilatımızın ve sahsimin bizzati haberi vardır. Sayın vekilimize yapılan yorumlar gerçeği kapsamamaktadır. Gümüşova ilçe başkanımız da teşkilatı temsilen iftar programına katılım sağlamıştır. Düzce’mizin ümidi sayın vekilimize yapılan yorum doğru değildir. Düzce milletvekili Ümit Yılmaz bizimdir. Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan bizimdir. Teşkilatın her bir üyesini ve seçilmişlerini bu şekilde yorumlamak doğru değildir” diye konuştu.
 
YILMAZ VE TOZAN İLE BİR SORUNUMUZ YOK


İlhami Caboğlu, teşkilatın Ümit Yılmaz ve Muharrem Tozan ile bir problemi olmadığını vurgulayarak “Teşkilatımızın her bir neferinin ve şahsımın vekilimizle veya başkanımızla bir problemi yoktur. Biz birlik ve beraberlik çerçevesinde teşkilatımızın ve davamızın bize gerektirdiği şekilde davamızı bir üste taşımak için her birimiz mücadele içerisinde ve bu şuurla hareket etmekteyiz. Teşkilatı zafiyete uğratacak hiç bir açıklamaya bu güne kadar müsaade etmedim, bundan sonrada müsaade etmem. Varolsun teşkilat. Varolsun milliyetçi hareket” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: C. Karaca