Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Mecliste Düzcelilerin Sesi Oluyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz muhtarlarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yılmaz görev yaptığı süre içerisinde Mecliste Düzcelilerin sesi olmaya gayret gösterdiğini söyledi. 

“Mecliste Düzcelilerin Sesi Oluyoruz”
27.01.2022 - 14:07
Haber Merkezi

MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Merkez İlçe Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Meclis Üyeleri ve beraberindeki heyet Düzce köylerine çıkarma yaptı. Milletvekili Yılmaz Sancaklar, Körpeşler, Akınlar, Arapçiftliği, Çamköy, Azmimilli, Darıcı, Sinirci, Karaca, Koçyazı, Cumhuriyet, Derelitütüncü ve Fevziçakmak mahallelerinde Muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yılmaz, yasama faaliyetlerine verilen 1 haftalık arada Düzce’de gerçekleştirdiği yoğun programına devam ediyor. Mahalle, köy, belde ve ilçe gezilerini parti teşkilat üyeleriyle sürdüren Yılmaz, vatandaşın sıcak ilgisiyle karşılaştı. Yılmaz “Halkımızın bizi bu göreve layık gördüğü ilk günden beri hem hemşerilerimizin hem de siz kıymetli muhtarlarımızın sesi olmaya çalıştık. Biliriz ki, demokrasinin temel taşı sizlersiniz. Özellikle ilimizde birkaç gündür sert kış ve pandemi koşullarının yarattığı şartlara rağmen Düzceli hemşerilerimizin ilettiği ve sahada bizzat karşılaştığımız sorunlara çözüm üretebilmek için her zaman olduğu gibi milletimizle beraberiz” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Milletvekili Yılmaz ile bir araya gelen bölge muhtarları kendi bölgelerinin sorunlarını aktardı. Gerekli notları alan ve yapılması gereken çalışmaların bir an önce başlaması için görüşmeler gerçekleştireceğini söyleyen Yılmaz muhtarların takdirini topladı. 

Yılmaz “Memleketimizde karşılaştığımız tüm sorunların çözülmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Editör: C. Karaca