Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KONURALP'İN ÖNEMİ

  • 28.09.2022 13:59

Tarih kokan Konuralp’imiz Belediye Başkanımız Faruk Özlü sayesinde ulusal alanda değer görmeye başladı. Yürütülen çalışmalar takdire şayan, sit alanı çevresindeki tarihi evlerde insana kendisini zamanda yolculuk yapıyormuş gibi hissettiriyor.

Ben yıllarca bu sokakları arşınladım. Antik tiyatroyu belki yüzlerce kez fotoğrafladım. Sevgili dostum rahmetli Ali Beşer’in de tiyatroya ayrı bir ilgisi vardı. Bu sebeple fotoğraflarıma ve yazılarıma her fırsatta Damla Gazetesi’nde yer verdi. Başkan Faruk Özlü’nün Antik Tiyatroya verdiği önemle kazı hızlandı ve alanın tarihi açıdan ne kadar kıymetli olduğu böylece anlaşıldı. Biz her zaman bu önemli değerin korunması ve yüceltilmesi gerektiğinin altını çizdik, çizmeye de devam edeceğiz. Allah bana ömür ve sağlık verdiği sürece Konuralp ile ilgili bütün gelişmeleri yakından takip edeceğim.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar