Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Geçmiş olsun

  • 2.07.2022 13:00

O bir efsanedir.
O bir halk hayranıdır.
O bir can dostudur. 
O bir Düzce hayranıdır.
O bir Düzcespor için her şeyini verecek kadar sevgi doludur.
O bir Fenerbahçe sevdalısıdır.
O herkese yardım etmeyi seven biridir.
O hiçbir cenazeyi kaçırmaz.
O hiçbir düğünü kaçırmaz.
O sıkıntısı olan herkesin yanında olur.
O Düzce halkını, Düzce haklıda onu sever.
……………
Yıllar önce Düzce’de ben Milliyet muhabirliğine yeni başladığımda İhsan Çetin abimle onun Günaydın Gazetesi Düzce bölge muhabirliği yaptığı dönemlerde tanıştım. Onun usta kaleminden, bilgilerinden faydalananlardanım. 
Muhabirliğinin yanında Düzce'de yeni yayın hayatına giren Şakir Karataş'ın kurmuş olduğu “Yeni Düzce” gazetesinde yazılarını yazardı. Basın muhabirliğini sürdürdü. Daha sonra Merhum Ali BEŞER’in kurmuş olduğu ve basın hayatına halen devam eden DAMLA Gazetesine spor yazıları oldu.
Aynı zamanda ÇE-KA Matbaası kurucusu olan İhsan Çetin-İrfan Karabulut ortaklığı ile matbaa ve reklam işleri ile iş hayatını devam ettirdi.
Düzcespor’un zor dönemlerinde başkanlığını yaptı. Düzcespor’u ne kadar sevdiği herkesçe bilinmektedir. Düzcespor’a hizmet etmekten her zaman gurur duyduğunu sohbet anında söylerdi. Düzcespor’un deplasman maçlarının tümüne ekip arkadaşlarını kurar, onlarla birlikte giderdi. Düzcespor’u hiç yalnız bırakmazdı.
Düzcespor ve Fenerbahçe onun için bir başka dünya idi. Sohbetlerimizde Düzcespor’dan bahsederken gözleri dolar, ağlamaklı olurdu.
Çok sevdiğim, değerli spor adamı İhsan Çetin abimin yoğun bakımda olması beni ve sevenlerini çok üzmüştür.
Ben inanıyorum ki o çok güçlüdür. Bu zorlukların üstesinden gelecek bir efsane spor adamıdır. Düzce sevdalısıdır.
Bu süreçten sağ salim çıkacağına inananlardanım.
Beni mahcup etme. 
Seni Gazetemizde yazılarına devam etmek için bekliyoruz.
DUALARIMIZ SENİNLE…

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.