Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE CAM DÜZCESPOR BİR VAR BİR YOK

  • 29.03.2023 10:43

Evet yazı  başlığından da anlaşılacağı gibi. Düzce Cam Düzcespor  kendi sahsında istediği sonuçları bir türlü alamıyor. Ne hikmetse oynanan oyuna bakıyoruz , vasatın altında. Futbolcular canla başla uğraş vermedikleri kanısındayım. Arnavutköyspora karşı oynanan oyun alınan mağlubiyeti getirdi.
Öyle sanıyorum ki oyuncular arasında oruçlu olanlarda vardı. Birbirlerine küs olanlarda. Maç boyunca 
Bu gözden kaçmadı. Rakip golü atana kadar kalemize gelmediler ama, geldiklerinde de golü buldular.

Takım içindeki uyumsuzluk, hocanında ilk onbir tercihi yanlışolunca mağlubiyet kaçınılmaz oldu.
Oysa;  Anagold 24 Erzincansporu deplasmanda yenip gelmesi puan cetvelindeki yeri ilk beş gibi görünse de play-of ‘a kalma hesaplarını  gözden geçirir olduk. Oysa son altı haftaya baktığımızda bir galibiyet (deplasmanda) iki beraberlik ve üç yenilgi alması puan sıralamasında hedefimizden uzaklaşmasına neden oldu.
Futbolcular kendi sahamızda oynadığımız maçlarda galibiyeti unuttular adeta. Kendi sahamızda alınan kötü sonuçlara açık tribünün tasfiye edilmesi,Kale arkasına gelen seyircininde yetersiz olması eklenince kötü sonuç kaçınılmaz oldu. 
Yönetimin yanında kimsenin olmayışı, Verilen vaatlerin yerine getirilmemesi, Başkan Gökhan Kapoğlu’nun  yalnız kalması, bu olayların üst üste gelmesi başarılı olma şansımızı zora sokan etkenlerin başında geliyor. 

Başkan Gökhan’ı kutlamak gerek. Bu zorluklarla baş edebilmesi onun futbolu ne kadar çok sevdiğini gösteriyor.
Bundan sonraki maçların zorluklarını bilerek teknik heyetin işi ciddiye alması,Futbolcularında bu doğrultuda çalışması lazım.
BİR VAR BİR YOK OLMAYALIM. HEP VAR OLALIM.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar