Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Beddua

  • 11.08.2022 15:02

Şu Konuralp beldesi, Şehit Kemal Işıldak Mahallesi'ndeki halkın haklı istekleri, yani 7 Nolu kırmızı otobüslerin 700-800 metre veya en fazla 1 kilometrelik yolu kat edip, ilk dönemeçte yani seç marketin yanındaki yuvarlaktan dönmeleri hususunda Sayın Belediye Başkanına, Ulaştırma Müdürlüğüne, Cimer'e, Ulaştırma Bakanlığı'na ve en nihayet Sayın Düzce Valisine yazılan yazılara maalesef hiçbir cevap alınamamıştır.

Bildiğim kadar yetkililer kendilerine yazılan yazılara iyi - kötü cevap yazarlar, yazarlardı. Bilhassa Mülki amirimizden olumlu bir cevap bekliyorduk. Yetkililerden birkaçı 10 dakikada bir gelen giden 7 Nolu otobüse binip taleplerimizi yerinde inceleyip ve elini vicdanına koyup düşünmesini istedik. Genişçe yazmama gerek yok. Çünkü yazılan tüm isteklerimiz malum.

Mesela iyi bir arkadaşım olan, Düzce'de de kaymakamlık görevinde bulunan, sonra çeşitli yerlerde Valilik makamında bulunan Sayın Muzaffer Yüzgeç burada bulunsaydı bu haklı isteğimizi mutlaka yerine getirirdi. Yetkililer halk için var halkın isteklerini bir köşeye atamazlar.

Halkımız adına kendinizi yerimize koyunuz. O zaman dersiniz ki iğneyi kendimize batıralım dayanabilirsek çuvaldızı kendilerine batırırız. Vicdanla hareket ederseniz bu işin bu kadar zor olmadığını göreceksiniz.

Çözüm çok kolay değil mi?

Şimdi sizlere taleplerimizi dikkate almayanlara iki kelimelik beddua ediyorum. Allah hepinize uyuz versin ve tırnak vermesin. Anlayan anlamıştır sanırım.

Yine de sevgi saygı ve hürmetlerimle…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.