Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ACI BİR ÖLÜM DAHA

  • 24.05.2023 11:17

20.04.2023 tarihinde ki arefe günü analığın ölümünden sonra kısa bir zaman geçmesine rağmen maalesef bir ölüm daha bizleri sarstı.

12.05.2023 gecesi sabaha karşı 58 yıllık kıymetli ve fedakar eşim Bedriye Sertoğlu, çok sevdiği biricik oğlu ve iki torunu ile gelini ve beni sonsuz üzüntüye bırakıp daldığı uykudan bir daha uyanamadı.

Demek ki anneyi, babayı, abisi ve kardeşlerini çok özlemiş. Bizlere elveda bile demeden geri dönülmeyen öbür aleme göç etti. Bir sürü cemaatle Düzköy mezarlığına gömüp ebedi istirahatine defnettik. Bizler gizli gözyaşlarımızla geri döndük.

Elbet üzücü ama gerçek bu. Şimdi artık bizleri beklemekte. Allah rahmet eylesin, yeri cenneti mekan olsun. İnancı sağlamdı, dini bütündü. Ardından da gerekli dini vecibelerini biz yaptık. Okumalar, ikramlar hiç eksik olmadı. Çok seviliyormuş ki gelen gidenler evimize dolup taştılar. Uzaklardan, yakınlardan gelenler oldu, telefonlar hiç susmadı. Allah hepsinden razı olsun acılarımızı paylaştılar.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.