Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ALİ BEŞER İLE SOHBET

  • 17.03.2023 10:18

Bak Ali Bey belki görüyorsundur veya duyuyorsundur. Dünya herhalde miadını doldurdu. Her tarafta önü alınmaz felaketler oluyor. Depremler ve seller eksik olmuyor. İnsanoğlu devamlı korku içinde. Şehitlerimizin yanına deprem şehitleri, sel şehitleri gönderiyoruz.

Devamlı çoğalıyorsunuz, Allah hepinize cennet mekan nasip etsin. Gani gani rahmet eylesin. Bu dünya yaşanacak yerlerden uzaklaştı ve devamlı uzaklaşıyor. İnsanlar birbirini yemekten duymuyor. Herkes menfaat, çıkar peşinde. Doymak bilmiyorlar. Tadı, tuzu kalmadı bu alemin.

Hele siyasiler yok mu, ağızlarından çıkanı kulakları duymuyor sanki. Birbirlerine öyle şeyler söylüyorlar ki dürüst insanlar kahroluyor. Hele Kızılay gibi yılların yardım seven kurumu aile şirketine döndü. Liyakatsiz kişiler parselledi gibi. Daha fazla söylemeyeyim sen anlarsın zaten.

Gayemiz seni üzmek değil, biz, ben içimi boşalttım. İşte görüyorsun zaman ne çabuk geçiyor. Ve bu kısa zamanda çok şeyler oluyor, değişiyor. Ne yapalım bizler alışmak zorundayız. Şimdilik bu kadar. Hepimizden hepinize bol bol selamlar. İhsan Çetin de dahil hepinizin ruhu şad olsun. Üzdümse seni özür dilerim. Sevgi saygı ve hürmetlerimle.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.