Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Olmadı İhsan abi

  • 16.07.2022 08:54

Senin yanına son olarak 29 Haziran Çarşamba günü gelmiştim. Bana “Kıytırık. 15 gündür arayıp sormuyorsun. Ne o tavuğuna kışt mı dedik” demiştin. Bende sana neden gelmediğini anlatmıştım. Son konuşmamızda konumuz yine Düzcespor olmuştu. Şu hazırlık maçları başlasa da Düzcespor’u seyretsek demiştin. Yaklaşık 30 dakikalık sohbet seninle olan son konuşmamızdı. Senin beyin kanaması geçirdiğini bir gün sonra oğlun Sefer’e sorduğumda öğrendim. O gündür bu gündür senden iyi haberler bekledik. Sana Düzcespor’un son transferlerinin hikayesini anlatacak, hazırlık maçlarına beraber gidecek  günleri beklerken sen ebedi hayata göçtün. 37 yıldır benim ustam, İhsan abimdin. Zaten 20 yıldır birlikte aynı gazetede çalışıyorduk, sen spor müdürümdün. Olmadı İhsan abi. Bir sürü hayallerin vardı, çok sevdiğin Düzcespor’u süper ligde görmek istiyordun. Taktir yüce Allah’tan .sana ebedi hayatında rahmetler diliyorum. Mekanın cennet olun. Seni  unutmayacağım.

İHSAN ÇETİN BASIN TÜRÜBÜNÜ

Ben Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, TSYD temsilcisi Erol Tayhan ve Gençlik Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’dan İhsan Çetin adının ebedi yaşatılması için bir öneride bulunmak istiyorum. İhsan abi 1970’li yıllardan beri gazeteci  olarak  Düzcespor’un tüm maçlarını izledi. İhsan abinin  Düzce 18 Temmuz şehir stadında maçlarını izlediği “BASIN TRİBÜNÜ  bundan böyle “İHSAN ÇETİN BASIN TRİBÜNÜ” adını alsın. İhsan abi bunu hak ediyor. Bu önerime karşı çıkacak meslektaşının olmadığını düşünüyorum. İhsan abi için bu yapılsın.

İHSAN ÇETİN ÖZEL SAYISI

Düzce Damla gazetesi olarak 19 Temmuz 2021 Salı günü İhsan Çetin özel sayısı hazırlıyoruz.  Bu özel sayıyı kaçırmamanızı tasfiye ederim.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.