Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

VEE BİR ZAMANLAR (Gökspor 1974)

  • 14.06.2022 10:16

Hazırlayan: Kenan Işık

Arşiv. Gökspor sosyal medya hesabı

Düzce ve Akçakoca futbolunun önemli kulüplerinden biri olan Gökspor geçtiğimiz sezon amatör kümede mücadele edememişti. Amatör ligde mücadele edemeyen Gökspor  ayrıca ilimizi Veteranlar futbol liginde başarı ile temsil etti. Akçakoca ve Düzce futboluna bir dönemi damga vurun futbolcuların forma giydiği Akçakoca Gökspor ‘un 2022-2023  futbol sezonunda da ligdeki mücadelesine devam etmesi bekleniyor.

GÖKSPOR 1974

Vee bir zamanlar köşemizde bugün Düzce futbolunun köklü kulüplerinden Gökspor’un 1974 yılında çekilmiş fotoğraf karesini konuk ediyoruz. Gökspor sosyal medya hesabındaki bu karedeki  futbolcularla ilgili yorumlarla sizlere baş başa bırakıyorum.

Ayhan Güleç Sırasıyla ayaktakiler soldan sağa metin yanındaki dışarıdan bir oyuncu yanındaki ben yanımda muşlu dursun yanında rahmetli metin yanında kulüp başkanı Altan abi.oturanlar soldan sağa Orhan Çalışkan Japon Mustafa şafak Ekici Dinçer Abanoz yine iki dışarıdan oyuncu.stad Boluspor stadı.tarih sanırım 1974-1975 yılları.

Metin Gündoğan Metin Gündogan,Hüseyin Ayhan Gülec ,Muşlu Dursun,Metin Solak,Altan abi,sol alttan Orhan Çalışkan,Japon,Şafak Dinçer,.... Hasan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar