• 9.04.2022 22:49
  • (1)

Birlik zamanı

PANİK YOK BU TAKIM ŞAMPİYON

Elazığ deplasmanında hiçte  beklemediğimiz bir yenilgi aldık. Evet kötü oynadık, farklı yenildik ancak hala lideriz ve en yakın rakibimiz ile aramızda 6 puan var. Karamsarlığın, paniğin zamana değil. Çarşamba günü en yakın rakibimiz İskenderunspor ile evimizde  oynayacağız. Düzcespor kadrosu rakibini yenecek güçte ve yenecek. İskenderun  maçını  kazandığımızda bize şampiyonluk için 6 puan yetecek. Hele,  hele İskenderunspor’ u 2 yada daha farklı bir skorla yenersek  kalan maçları güle oynaya kazanırız.

KENETLEN  DÜZCE

Şimdi karalar bağlama zamanı değil kenetlenme zamanı. Düzcespor hala lider ve en yakın rakibi ile zorlu 90 dakika oynayacak. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde  birbirimizi kırmak yerine tek vücut olmalıyız. Haydi Düzce, Düzcespor için kenetlen.

FUTBOLCU KARDEŞLERİM

Sizler bu takımı buraya kadar götürdüğünüz ve takımı lider yaptınız. Kalan 5 maçı da kazanacak güçtesiniz. Moral bozmayın, Karakoçan maçını unutun. Sakın ama sakın paniğe kapılmayın. Çarşamba günü yine aynı karede buluşalım. Düzce size güveniyor ve inanıyoruz.

TARAFTAR

Düzcespor taraftarı alınan 15 galibiyette  önemi pay  sahibi. Çarşamba günü yine tribünleri dolduralım. Centilmence sadece takımı destekleyelim. Maçın skoru ne olursa olsun saha en küçük yabancı madde atmayalım. Bir pet şişe bile sahamızın kapanması için yeterli. Küfürlü tezahürat yapmayalım. Bu takım sizlerle güçlü, sizlerle şampiyon olacak.

SON SÖZ

Bu yönetim, bu futbolcular ve bu teknik kadro Düzcespor’u  şampiyon yapacak. Ben buna gönülden inanıyorum. Takıma moral verelim.Mülki amirler, siyasiler, iş adamları, Çarşamba gününe kadar takımın yanında olalım ve Çarşamba günü tribündeki yerimizi alalım. O sene bu sene