• 28.01.2022 13:04

DÜZCE’DE TİYATROYA DEVAM

    

DÜZCE'DE SANAT ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR:

27 Ocak:"Nazım Hikmet ve Piraye" Oyun. Bilet satış: Mekan Kafe, iletişim: 0536 954 88 69

17 Şubat:"Sermiyan Midnight" Gösteri. Bilet satış: Mekan Kafe. İletişim: 0536 954 88 69 ve 0530 511 20 78

Süre: 120 Dk. / 2 Perde

 

HAFTANIN KİTAP ÖNERİLERİ

     .    

     

HAFTANIN FİLMLERİNDEN SEÇMELER

HADİ BE!

28 Ocak 2022 / 1s 33dk / Komedi

Yönetmen Oğuz Yalçın

Oyuncular: Burçin BildikFerdi SancarOrhan Uslu

Tevfik, sanayide küçük bir esnaf lokantası işleten genç bir adamdır. Kısır olduğunu öğrenen Tevfik, arkadaşları Nizo ve Mıstık yüzünden kendisini beklenmedik olayların içinde bulur.

 

 

ANKA

 

28 Ocak 2022 / 2s 10dk / DramAksiyon

Yönetmen Süleyman Mert Özdemir

Senarist Ozan Akbaba

Oyuncular: Ozan AkbabaEngin HepileriUğur Uzunel

Murat henüz çocukken ailesini trafik kazasında kaybeder. O günden beri hayata tutunmak konusunda gönülsüz olan Murat'ın hayatındaki en büyük destek yakın arkadaşı Tarık, sevdiği kadın Zümrüt ve onu büyüten Ejder babası olur.

 

 KAOS YÜRÜYÜŞÜ

28 Ocak 2022 / 1s 49dk / BilimkurguAksiyon

Yönetmen Doug Liman

Senarist Patrick NessChristopher D. Ford

Oyuncular: Tom HollandDaisy RidleyDemian Bichir

Orijinal adı Chaos Walking

Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan "Yeni Dünya"nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen "Yeni Dünya", "Noise" adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner.

YILDIZLAR DA KAYAR

 

28 Ocak 2022 / 1s 40dk / Komedi

Yönetmen Günay Günaydın

Senarist Koray Yeltekin

Oyuncular: Cezmi BaskınCeyda OlgunerCem Kılıç

Yıldızlar da Kayar, bir köyde altı ay yaşamak zorunda kalan bir popstarın hikayesini konu ediyor. Popstar, bu süre içerisinde köyde düzenlenecek bir festivalin sorumluluğunu üstlenir.

 

DÜZCE’Lİ SİNEMA VE TELEVİZYON OYUNCULARI(3)

DÜZCE’Lİ FİLM YILDIZLARI

İSA GÜLAÇTI

İsa Gülaçtı Ayaküstü Kültür Sanat Derneği, Gamsızlar Tiyatro Topluluğu kurucusudur. 2012 yılında Küçük Mutluluk isimli sinema filminde rol aldı.

 

NURULLAH ÇELEBİ

1965 Düzce doğumlu Nurullah Çelebi uzun yıllar Düzce’de tiyatro yaptı.İstanbul’da özel merkezde tiyatro eğitimi alan Nurullah Çelebi Bir Yusuf Masalı, İpsiz Recep ve Küçük adımlar isimle televizyon dizilerinde rol aldıktan sonra Recep  İvedik 4, Recep İvedik 5 ve Recep İvedik 6 filmlerinde ve ayrıca Hayatta olmaz adlı filmlerde rol aldı. Çelebi ayrıca bazı televizyon reklamlarında oynadı.

 

AYDAN ÇAKIR

 

1969 yılında Düzce’de  doğdu. Ortaokul 1. sınıfta tiyatro hayatına başladı. Lise yılların bir çok parodi ve skeçte görev aldı. Lise son sınıfta okurken Düzce Gençlik Merkezinde bazı tiyatro oyunlarında rol aldı. ODTÜ Fizik Mühendisliği bölümünü kazanmasına rağmen gidemedi. Liseyi bitirdikten sonra Düzce Şehir Tiyatrosuna girdi. Sonrasında Genç Sanat Evine girerek burada 10 yıl boyunca bir çok oyunda rol aldı. 1991 yılında Birlik Sahnesine girdi bir dönem Ulvi Alacakaptan ile teknik ekipte yer aldı. Aynı yıl Trt de Mete Dönmez ile birlikte TV filmiyle kamera karşısına geçti.. İlk ve son Cumhurbaşkanlarımızın filimlerinde (Veda - Falakacı Hoca, Reis -Marangoz Selim) oynayan tek oyuncu olmasının yanı sıra Kurtlar Vadisi’nde Sarı Ziya ve örgüt lideri rolüyle 2 farklı rol alan tek oyuncudur. Son on yılda toplamda 150’ye varan dizi ve sinema filimlerinde rol alan oyuncu İstanbul Büyükşehir Kültür A.Ş. de 100 oyunda görev aldı.

 

İLAYDA AKDOĞAN

İlayda Akdoğan Mustang, Bez bebek, Sevgili dünürüm, Afacanlar Kampı ve En İyi Arkadaşım gibi bir çok projede yer aldı.