• 6.09.2018 20:22

Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimi öncesinde tüm partilerde çalışmalar sürüyor. Partilerden adaylık konusunda bir açıklama yapılmamasına rağmen farklı isimler  yazılı ve görsel medyada aday olarak lanse ediliyor. 56 yaşına girmiş, hasbelkader 33 yılını dolaylıda olsa (32 yıl memur olarak görev yaptım)  basının içinde geçiren biri olarak bu güne kadar sayısız  siyasetçilerle tanışma imkanım oldu. Tabi bu arada hiç görüşmediğim, bir araya gelmediğim sayısız siyasetçi de oldu. Bende iz bırakan siyasetçilerin başında  rahmetli Avni Akyol ve eski milletvekili Necmi Hoşver geliyor. Partili, partisiz kime sorsanız bu iki ismi Düzce’ye en fazla hizmet etmiş siyasetçi  olarak söyleyecektir. Bu isimlere geçtiğimiz dönem Düzce milletvekili olan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak görev yapan Faruk Özlü var. Kendisi ile bire bir görüşmedim ancak çalışmalarını yakından takip ettim. Beyefendi  , uyumlu kişiliği ile benim gibi Ak partili olmayan bir çok kişinin taktirini aldı. Ben sayın Faruk Özlü’nün Düzce’ye çok iyi bir Belediye başkanı olacağına inanıyorum. Faruk Özlü’ye Ak parti dışındaki partilerden oylar geleceğini tahmin ediyorum. İktidar partisinin bu isim dışında farklı bir isimle Belediye başkanlığını kazanmasını zor olarak görüyorum. Milletvekili ve Bakan yapılmayan Faruk Özlü Düzce’ye iyi bir Belediye Başkanı olur. Bu benim fikrim. Baştan da söyledim. Ak partili değilim. Ülkücü ve milliyetçi bir görüşe sahibim.  

DÜZCESPOR’U MERAK EDİYORUZ

Gelelim asıl uzmanlık alanımıza. Spor toto 3. Lig temsilcimiz Düzcespor Düzce Belediyesinin desteği ile ligde mücadele ediyor. Düzce spor basını olarak son 3 sezondur basın sözcülerinin sayesinde Düzcespor’da gelişen bütün olaylardan haberimiz oluyor ve bunları kamuoyuna sunuyorduk. Bu  sezon Düzcespor basın biriminden ses yok. Ne sorsak bizim benim bilgi yok yanıtını alıyoruz. Ben Düzcespor’a gönül veren taraftarlar adına şu soruları Düzcespor yönetimine iletiyorum ve cevap bekliyorum.

İŞTE SORULARIM

1-Düzcespor’un 2018-2019 sezonu transfer harcaması ne kadar ?

2- Bazı medyalarda yer alan haberler gibi bu sezon menajerlere 170 bin lira mı verildi ?

3-Düzcespor’un spor toto forma sponsorluğu ne oldu(Eski Bakanımız Faruk Özlü bu konuda 2018-2019 sezonunda spor toto Düzcespor’a sponsor olacak demişti)

4-Düzcespor’un bu sezon sağlık ve su sponsoru var mı?

5-Düzcespor’un tahmini sezon bütçesi ne kadar ?

6- Kombine bilet satışında rakamlar nedir ?

7-Düzcespor’un  forma   reklam sponsoru var mı?

8-Yönetimin Düzce stadı ile ilgili bir çalışması var mı?