Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İYİ Parti'den borçlanma talebine destek

İYİ Parti'den borçlanma talebine destek
5.06.2020 - 13:26

Kültür merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Meclis Üyesi Mesut Sancaklı başkanlık etti. İYİ Parti grubu özellikle personel maaşlarının ödenmesi noktasındaki hassasiyet sebebi ile talebe destek verdi.

Toplantıda söz alan İyi Parti Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Ender Çakar Belediyenin mali sisteminin çalışabilmesi için bir önceki borçlanma talebine de destek verdiklerini hatırlattı. Çakar, bu talebi de desteklediklerini, ancak tüm telkinlerine rağmen özellikle son temizlik ihalesinde çok uygun bir fiyatla ihaleyi aldığı basına yansıyan firmanın son derece basit gibi görünen bir sebeple elenip oluşan belediye karının zarara dönüşme ihtimalini gördüklerinde , ayrıca belediyeye bağlı bazı iştiraklere yapılan atamalar ve ödenen maaşları gözlemlediklerinde , alınan kredilerin doğru noktalarda kullanıldığı ile alakalı ciddi kuşkuları oluşmaya başladığını vurguladı. israf izlenimi veren bu tip eylem, işlem ve harcamaların da takipçisi olup kamuoyunu bilgilendirme vazifelerini yerine getirmeye kararlılıkla devam edeceklerini bildirdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar