Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İYİ Parti önergelerini sunmadı

İYİ Parti önergelerini sunmadı
3.03.2020 - 10:15

İYİ Parti meclis üyeleri adına söz alan Oğuz Özyiğit, yaşanan gelişmelerden ve şehit haberlerinden duyulan üzüntüyü dile getirdi. 

Ülke savunmasının ve vatanın güvenliğinin önemine vurgu yapan Özyiğit, böyle hassas bir günde Düzce’de de belediye bünyesinde tüm siyasi partilerin birliktelik mesajı verebilmesi adına Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün  meclis toplantısına başkanlık etmesini beklediklerini ve Özlü’nün toplantıya katılmamasını yanlış bulduklarını kaydetti. 

“Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünde Belediye Başkanı bizlerle beraber olsa idi, Düzce halkına birlikte bir görüntü verip mesajlarımızı paylaşsaydık” diyen Özyiğit, “Belediye de Belediye meclisi de Düzce Halkına hizmet etmek için vardır. En azından manevi değeri yüksek olan böyle önemli günlere hassasiyet gösterilsin” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.