Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İYİ Parti’den ‘’Nice 40 yıllar’’ dileği

İYİ Parti’den ‘’Nice 40 yıllar’’ dileği
10.01.2020 - 17:34

Gazetemizi İYİ Parti Basın sorumlusu Aslı Atik ile ziyaret eden İyi parti Merkez İlçe Başkanı Kadir Erdoğan  yeni yayın hayatımızda başarılar dileyerek her zaman basının yanında olduklarını vurguladı. Erdoğan şunları söyledi: ‘’Öncelikle gazetenizi Düzce’ye kazandıran değerli abim  Ali Beşer’i rahmetle anıyorum.  Daha sonra çok değerli kızı Asu Hanımın bu işe devam etmesini de çok büyük bir özveri olarak görüyorum ve  kendilerine teşekkür ediyorum.’

Gazeteciler günümüzü de kutlayan Kadir Erdoğan, basının özgür olması gerektiğini vurgulayarak ‘’Gazeteciliğin ne kadar zor bir iş olduğunu biliyorum. Bende bir süre televizyonculuk yaptım. Onların çilelerini, soğukta, yağmurda, karda  kışta neler çektiklerini çok iyi biliyorum. Gerçekten çok zor. Özellikle İlimizde daha da zor. Bunun içerisinde tabi ki her istediğinizi yazamama gibi bir lüksünüz var. Buda siyasetin ön gördüğü şeyler diyelim. Ben  ön görmüyorum kesinlikle böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Basın sadece özgür olmalı. İstediklerini söyleyebilmeli istediklerini yazabilmeli bunlardan da hiç bir kişi, kurum, kuruluş ve siyasetçi sıkıntı duymamalı size bundan sonra ki yayın hayatınızda başarılar diliyorum. Biz Parti olarak her zaman gazetecilerin ve basının yanındayız kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız’’ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar