Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İyi Parti'den 96.yıl mesajı

İyi Parti'den 96.yıl mesajı
28.10.2019 - 15:08

Er kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi:  "96 yıl önce çağdaş ve laik bir ülkenin temelleri atılırken yapılan devrimler; bugün Cumhuriyetin sağladığı değerlerin ve kazanımlarının önemini daha da anlamlı kılıyor.

Korku ve tehdide dayalı idarelerin yerini alan Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyeti ve demokrasileri yaşatan da siyasi fazilettir. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunda esas alınan ilkeler, çağdaş bir yaşam biçiminin de çerçevesidir.Ülkemiz ve Cumhuriyetimiz içeriden ve dışarıdan büyük tehdit altındadır.

Her zamankinden daha fazla milli birlik ve beraberliğe, sağduyuya sahip olmamız gereken günleri yaşamaktayız.Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme milli birlik ve beraberliğimizi gösterme günüdür. Bugün, bizi millet yapan yüksek değerlerimizin daha gür sesle yüceltileceği, geçmişte olduğu gibi tek yürek olarak haykırılacağı, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakılacağı gündür.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar