Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İyi parti Düzce Teşkilatı üzerine düşeni yaptı

İyi parti Düzce Teşkilatı üzerine düşeni yaptı
24.06.2019 - 12:50

24 Haziran İstanbul seçimleri için haftalardır İstanbulda çalışan İyi parti Düzce il başkanı Yunus Özay Er ve teşkilat mensupları, seçim günü Tuzladaki okullarda gözlemci olarak görev alarak, millet ittifakı adayı Ekrem İmamoğlua desteğini sürdürdü. 

Konuyla ilgili açıklama yapan il başkanı Yunus Özay Er, "Millet ittifakı ortağı olarak bizler sayın Ekrem İmamoğlunun kazanması için elimizden geleni yaptık. Tüm teşkilatlarımız bu seçime odaklandı ve gece gündüz demeden seçim bölgelerinde vatandaşlara ulaştı. Bugün yapılan bu çalışmanın karşılığını halkımız sandıkta verdi. Düzce il başkanı olarak çalışmalarda bana destek veren ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm Türkiye gördü ki birlikten kuvvet doğdu" dedi.

 

Seçim sonuçlarını değerlendiren Er, " İstanbul seçimlerinin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, bu başarıda emeği geçen herkesi tekrar tebrik ediyorum . 

Vakit şimdi elbirliği ile Düzce için çalışma vaktidir. Üzerimize düşeni yapacak şehrimizi daha yaşanır hale getirmek adına gerekli adımları atacağız.

Bu memleket hepimizin!!!  Ayrıştırarak, bölerek ve suçlayarak değil birbirimize saygı duyarak basarıya ulaşacağımızı bir kere daha görmüş olduk" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar