Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CHP ve İYİ Parti’den işbirliği kararı

CHP ve İYİ Parti’den işbirliği kararı
28.12.2018 - 16:54

CHP İl Başkanı İlhan Duru ve İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er tarafından yapılan ortak açıklamada 31 Mart Mahalli Yerel Seçimler için Düzce’nin menfaati göz önünde bulundurularak işbirliği kararı aldığı vurgulandı.

Yazılı açıklamada tüm Düzce’nin desteğinin beklendiği ifade edilerek “Düzce’nin, içerisinde hiçbir ayrıcalık ve eşitsizlik taşımayan, herkesi birleştiren ve bütünleyen bir yönetim tarzı ile yönetilmesi  ve amacı  sadece Düzce’ye hizmet etmek, Düzce’nin sorunlarına çözüm üretmek olan bir kadro oluşturmak için, bu güne kadar memleketimizin hak ettiği hizmeti alması, ekonomik ve sosyal açıdan kalkınması, insanların eşit hak ve özgürlüklere kavuşması için, CHP ve İYİ Parti olarak, kendi çıkarlarımızı bir kenara koyduk ve 31 Mart Mahalli Yerel Seçimler için birlikte hareket etme kararı aldık. Derdi memleket olan tüm Düzceli dostlarımızın desteğini bekliyoruz” denildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar