Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Çağlar’ın Rozetini Akşener Taktı

İl Genel Meclis Üyesi Murat Çağlar, İyi Parti’ye üye oldu. Çağlar’ın parti rozetini Genel Başkan Meral Akşener taktı.

 Çağlar’ın Rozetini Akşener Taktı
24.02.2022 - 10:40
Güncelleme 24.02.2022 - 11:06
Haber Merkezi

Merkez İlçe Başkanı Av. Hakan Deniz, İl Başkan Yardımcıları Hülya Ersoy, Talip Çabukoğlu, Gümüşova İlçe Yöneticileri Tekin Azın ve Adnan Şahin ile birlikte Genel Merkezi ziyaret eden İyi Parti  İl Başkanı Yunus Özay Er ve Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir, parti üst yönetimi ile görüştü.

‘ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ’

Görüşmelere katılan ve üyeliği yapılarak  rozeti bizzat İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından takılan İl Genel Meclisi üyesi Murat Çağlar “Düzce’de hizmet üretme, şehrin her bir yanına değer katma noktasında planlı ve azimli bir şekilde çalışan ve uzun zamandır da büyük bir beğeni ve takdir ile takip ettiğim İyi Parti Düzce Teşkilatına üye olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Teşkilatımız ile hemşerilerimiz için hizmet üretecek, çalmadık kapı bırakmayacağız” dedi.

‘ÇOK ÇALIŞACAĞIZ’

İyi Parti Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir ise “ Yıllarca birlikte siyaset yaptığım arkadaşım ile İyi Parti çatısı altında tekrar bir araya gelmekten Gümüşova Teşkilatı olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Bu mutluluğu çok çalışarak hemşerilerimiz ile de paylaşacağız. Murat Bey’in aramıza katılması Gümüşova ve tüm Düzce için hayırlara vesile olsun inşallah” diye konuştu.

‘ARAMIZA HOŞGELDİN MURAT ÇAĞLAR’

İl Genel Meclisi üyesi Murat Çağlar’ın partiye katılımı ile alakalı açıklama yapan İl Başkanı Yunus Özay Er “Çalışan ve üreten bir teşkilatız. Murat Bey’in aramıza katılması ile bu üretkenliğimiz kentin tamamında daha da artacak. Bu üyelik vesilesi ile hem çok değerli bir siyasetçiyi teşkilatımıza kazandırdık hem de çok önemli bir eksiğimizi daha tamamlamış olduk. Destekleri için genel başkan yardımcımız Sayın Ümit Dikbayır’a, Sayın Koray Aydın Bakanımıza ve üyeliği bizzat rozet takarak şereflendiren genel Başkanımız Meral Akşener’e şükranlarımızı sunuyoruz. Murat Çağlar Bey’e de aramıza hoş geldiniz diyoruz. Teşkilat olarak çok çalışıyoruz ve şehrimiz için çalışmaya ve yeni katılımlar ile güçlenmeye de devam edeceğiz” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar