Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İradeli Özgür ve Karakterli Yayıncılık

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er Damla Gazetesi’nin iradeli, özgür ve karakterli bir şekilde yayın hayatını sürdüren ender kuruluşlardan olduğuna dikkat çekti.

İradeli Özgür ve Karakterli Yayıncılık
10.02.2022 - 18:28
Özel Haber

 İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er beraberinde Merkez İlçe Başkanı Hakan Deniz ve Başkan Yardımcısı Zeki Kibar ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

42. kuruluş yıl dönümümüzü kutlayan Er, Damla’nın zor şartlara rağmen çizgisini bozmadan yayın hayatını sürdürdüğünü söyleyerek “Düzce Damla, Düzce’nin en köklü basın kuruluşlarından biri. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi gelip yıl dönümünüzü bizzat kutlamak istedik. Biraz gecikmeli oldu. Bugünün ekonomik ve hukuki şartlarında gazeteci olmak, hele de bir gazeteyi idare etmek, ayakta kalabilmek, işini iradeli, özgür ve karakterli bir şekilde yürütmek çok zor. Bunu başarabilen ender kuruluşlardan birisiniz. Asu hanım şahsında tüm Damla Gazetesi çalışanlarını tebrik ediyorum. Çizginizi bozmadığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Damla Gazetesi Sahibi Asu Beşer Karpuz, Yunus Özay Er ve ekibine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar