Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİ SORUYOR

İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi karşısında yer alan fidanlık arazisinde yeni açılacak hastanenin akıbetini sordu.

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİ SORUYOR
15.08.2023 - 13:33
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay E, “2023 yılının başında Belediye Başkanımız Sayın Faruk Özlü, Orman Bakanlığına bağlı arsanın devir işlemlerinin son aşamaya geldiğini belirtmiş ve buraya sağlık bilimleri üniversitesine bağlı eğitim ve araştırma hastanesi yapılacağını söylemişti. Bahsi geçen eğitim ve araştırma hastanesinin temelini en kısa zamanda atılacağını ifade etmiş ve bunu alışıldığı üzere Düzcelilerle bir ‘’müjde’’ olarak paylaşmıştı.

Şimdi Düzce kamuoyu adına soruyoruz ;
1- Bahsi geçen alanın devri yapılmış mıdır ? İlgili alan imarda hala orman alanı olarak mı, yoksa sağlık alanı olarak mı görünmektedir? Mart ayında devri Orman Bakanlığından alındı ifadesi ne derece gerçeği yansıtmaktadır? 

2-  Sayın Özlü’nün ifade ettiği üzere 2023 Şubat ayında devir işlemleri son aşamasına gelmiş bir alana neden hala çalışma yapılmamıştır ?


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar