Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HATAY'DA RAMAZAN KOLİSİ DAĞITTILAR

İYİ Parti Düzce ve Akçakoca Teşkilatları Hatay’da depremzedelere Ramazan kolileri , öğrencilere kırtasiye malzemeleri ve yakacak dağıttı.

HATAY'DA RAMAZAN KOLİSİ DAĞITTILAR
15.03.2023 - 13:44
Haber Merkezi

Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, Akçakoca İlçe Başkan Yardımcısı Orçun Deniz ve Akçakoca Teşkilat Mensubu Mesut Turan Hatay’da depremzedelere Ramazan kolisi dağıttı.  

Alkan Lokum depremzedelere destek vermeyi sürdüreceklerini belirterek “Bu zor günlerinde depremzedelerin yanında olan teşkilat mensuplarıma ve desteklerini bizden esirgemeyen Akçakoca halkına teşekkür ediyoruz. Deprem bölgesine gidiyoruz elimizden geldiğince yardım etmeye devam edeceğiz. Tüm ülkemize büyük geçmiş olsun” dedi.

İl Başkanı Yunus Özay Er ise gündemin siyaset değil deprem olduğunun altını çizerek “Akçakoca teşkilatımızın organize ettiği yardımlarımızı ulaştırdık. Biz hala gündemin siyaset değil deprem olduğu bilinci ile toplanan yardımları bizzat dağıtarak depremzede kardeşlerimize yardımcı olmaya Hatay’a geldik. Üzüntü verici günlerinde yurttaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

Yardımları dağıtan İYİ Partililer şehrin yöneticileri ile bir araya gelerek durum değerlendirmeleri yaptı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar