Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SOKAKLARDA KARANFİL DAĞITTILAR

İYİ Parti Düzce Teşkilatları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Düzce’de ve Ankara da düzenledikleri etkinliklerle kutladılar. Düzce sokaklarında kadınlara karanfil dağıtan İYİ Partililer Ankara’da Anıtkabir’i de ziyaret ettiler.

SOKAKLARDA KARANFİL DAĞITTILAR
8.03.2023 - 16:34
Haber Merkezi

Düzce sokaklarında kadınlara karanfil dağıtan İYİ Partililer Ankara’da Anıtkabir’i de ziyaret ettiler. 

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Anıtkabir’e giden Düzce Kadın Politikaları Başkanlığı adına konuşan Nuran Sayman “Tarihsel gelişimimizde ve bağımsızlık mücadelemizde önemli bir rol üstlenen tarihte iz bırakan kadın emekçilerimiz ve kadın kahramanlarımız başta olmak üzere deprem bölgesinde zorluklarla mücadele eden tüm kadınlarımıza bu özel günde minnetlerimizi sunuyoruz” dedi.

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli ise “Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Dünya kadınlarının bu anlamlı ve özel gününü deprem bölgesinde mücadele eden kadınlarımız başta olmak üzere tüm emekçi kadınlara ithaf ediyoruz” diye konuştu. 

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er “8 Mart Dünyada Kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşama özlemlerini dile getirdikleri gündür. Dünya kadınlarının bu anlamlı günün yürekten kutluyorum” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar