Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İYİ PARTİ'DEN DEPREM ÇALIŞTAYI

İYİ Parti Düzce Teşkilatı deprem çalıştayı düzenliyor.

İYİ PARTİ'DEN DEPREM ÇALIŞTAYI
3.03.2023 - 16:44
Güncelleme 3.03.2023 - 16:45
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Teşkilatları deprem felaketinin ardından bölgeye gıda, sağlık malzemesi, giyim ve dayanıklı tüketim malları başta olmak üzere yoğun destek verdi. Teşkilat mensupları deprem bilincinin pekiştirilmesi ve tecrübelerin aktarılması amacıyla çalıştay programladı. 

5 Mart 2023 tarihinde Soğancı Mevkiinde yer alan KYK’ya ait Konferans salonunda düzenlenecek olan çalıştay ile alakalı bilgi veren İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “Şubat ayında ülkemiz çok büyük bir felaket yaşadı. Bu felaketin sebepleri ne ve depreme karşı yapılması gereken çalışmaları değerlendirmenin Düzce için çok önemli olduğunu düşündük. Siyasi çerçeveden uzak bir şekilde Deprem ve Düzce’yi birlikte değerlendireceğimiz bu çalıştayımıza tüm halkımızı davet ediyoruz’’ dedi.

Er, pazar günü saat 13.30-16.00 saatleri arasında Av. Ayşegül Şenolcan, UKSAR Düzce Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Dermirel , Doç. Dr. Hakan Polat ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Doç. Dr. Erkan Dinçer’in panalist olarak katılacakları çalıştaya  tüm Düzcelileri davet etti.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar