Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“ÖZENİNİ VE NEZAKETİNİ KORUYAN BİR KURULUŞ”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve yönetimi gazetemizin kuruluş yıldönümü nedeniyle ziyaret gerçekleştirdi.

“ÖZENİNİ VE NEZAKETİNİ  KORUYAN BİR KURULUŞ”
11.01.2023 - 14:00
Haber Merkezi

Damla Gazetesi’nin  Düzce’nin basın yapısının en önemli ayaklarından birtanesi olduğunu vurğulayan Er, “ Bütün süreçlere ve bütün yaşananlara rağmen bağımsızlığını tarafsızlığını özenini ve nezaketini  koruyan bir kuruluş olması biz siyasetçiler için bulunmaz bir nimettir” dedi.  

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er beraberinde İl Başkan Yardımcısı Aslıhan Akbal Tüysüz,  Merkez İlçe Başkanı Av. Hakan Deniz, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kaan Fırat, Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan,  Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Zeki Kibar, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Ali Küçük ile gazetemiz sahibi Asu Beşer Karpuz’u ziyaret etti.

43. yıl ziyaretinde başarı dileklerinde bulunan Özay Er “ Damla Gazetesi özellikle Düzce çerçevesinde çok kıymetli. Böyle kıymetlerin gerek Düzce siyasetinde , gerek Türkiye siyasetinde yaşamlarını devam ettirerek var olmalarını temenni ediyorum. Daha nice yıllar diliyorum” dedi. 

İl Başkanı Yunus Özay Er ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü de kutlayarak “  Siz basın emekçilerinin de 10 ocakta ki bu güzel günlerini bu vesileyle kutlammış olalım nice güzel yıllara hep beraber güzel günler görelim inşallah” diye konuştu.  

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Asu Beşer Karpuz,  Yunus Özay Er ve Teşkilat yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar