Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“AZ KONUŞUP ÇOK İŞ YAPMAK LAZIM”

İYİ Parti Düzce Teşkilatları trafik sorununu gündeme taşıdı. Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli vaat edilen viyadükleri, açık, kapalı otoparkları, cep otoparklarını, asansörleri, üst geçitleri, sinyalizasyon sistemlerini Düzce’de göremediklerini söyledi.

23.12.2022 - 15:09
Güncelleme 23.12.2022 - 15:22
Haber Merkezi

İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise yetkilileri sosyal medyada paylaşım yapmak yerine iş yapmaya davet ederek “Az konuşup çok iş yapmak lazım” dedi. 

Ulaşım Master Planını eleştiren Kefeli “Adı güzel ama kendisi var olmayan ulaşım master planınız bu ise, belli ki şehri her manada çok daha zor günler beklemekte' diye konuştu. 

İYİ  Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ise halkın arasına karışmadan sorunların çözülemeyeceğini savunarak “Seçim öncesi vaat edilenler ile yaklaşık 4 yıl içerisinde yapılanları kıyasladık. Video görüntüleri ve fotoğraflarla  birlikte Düzcelilerin dikkatine sunduk. Özellikle yıllardır çözümlenemeyen ancak Düzce Belediyesi’nin çözmüş gibi davrandığı trafik sorunu. Bir çok vaat gibi trafik konusunun çözümü noktasında da vaat edilenler yapılamamış, yaşanan sorun ortadan kaldırılamamıştır.  

Klavye başında olması gerekenden fazla vakit harcayan yetki sahibi arkadaşlar, sosyal medyadan paylaşım yapınca ve yapılan paylaşımlara cevap yazınca sorunların ortadan kaldığını düşünseler de odalarından çıkıp, halkın arasına karışırlarsa,  yarattıklarını sandıkları yanlı algının sokakta karşılığının olmadığını net görebilecekler. Az konuşup çok iş yapmak lazım” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: E. Yılmaz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar