Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“FATURALAR BİR AY ERTELENSİN”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, depremde devletin vatandaşının yanında yer aldığını belirterek, bu hassasiyeti özel kurumlarında yapmasını istedi. Er “ Düzce Belediyesi, Dergaz ve Sedaş, su doğalgaz ve elektrik faturalarını 2 ay ertelesin” dedi.

“FATURALAR BİR AY ERTELENSİN”
29.11.2022 - 13:43
Haber Merkezi

     Deprem afetinin ardından yaralarını sarmaya çalışan Düzce halkının Devletin güçlü desteği ile kısa zamanda sıkıntılarını aşacağını söyleyen Yunus Özay Er “Ne yazık ki deprem bölgesinde yaşayan insanlar olarak dönem dönem bu acı tecrübeleri yaşıyor, yaralarımızı sarmaya çalışıyor ve çok şükür ki güçlü insanlar olarak tekrar ayağa kalkmasını beceriyoruz. Allah şehrimizi ve hemşehrilerimizi beterinden korusun diye dua ediyor, aklın ve bilimin ışığında ve daha makro bir bakışla gelecekte yaşanabilecek olan afetlerin tedbirlerini almamız gerektiğine inanıyoruz” dedi. 

 


    Yunus Özay Er elektrik, su ve doğalgaz faturalarının 1 ay ertelenmesini isteyerek “Devletimiz ayaktadır, vatandaşının yanındadır. Aynı hassasiyeti Düzce Belediyesi, Dergaz ve Sedaş'tan da bekliyor, su doğalgaz ve elektrik faturalarının 2 ay ertelenmesinin vatandaşlarımızın maddi açıdan rahatlaması ve moral motivasyonunun artması bakımından son derece yerinde olacağını düşünüyoruz. İnsanımız zor durumdadır, kurumlarımızın bu durumda desteğini Düzcelilerden esirgemeyeceğine inanıyor, kurumlarımızı açıklama yapmaya davet ediyoruz” diye konuştu.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.