Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Alabalık Tesisi Olarak Değerlendirin”

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli, eski Basmacılar Çarşısı alanında Düzce Belediyesi tarafından yürütülen çalışmayı eleştirdi. Kefeli “Hukuku süreç tamamlanmadan açılan çukurun su ile doldurulup Alabalık Tesisi olarak kullanılmasını öneriyoruz” dedi. 

“Alabalık Tesisi Olarak Değerlendirin”
4.04.2022 - 15:03
Haber Merkezi

Hukuki sürecin tamamlanması beklenmeden yapılan kazının durdurulduğunu ve alanda derin bir çukur kaldığını ifade eden Kefeli “Düzce halkı vaat edilen projelerin yapılmaması, başlayan projelerin gecikmesi  ve bitmemesinden dolayı  yorgun düşmüştür.

En son İstanbul caddesinde eski vergi dairesi olarak bilinen alanda yaşananlar, hukuki süreç bitmeden ' 22 yıllık sorun çözüldü' pankartlarının asılması Düzcelileri anlaşılmaz bir durum ile karşı karşıya  bırakmıştır. Biz de gerek bu durumun çözülmesi gerekse de açılan derin çukurdan faydalanılması adına Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’ye  çukurun su ile doldurulup ' ALABALIK' tesisi olarak Düzcelilerin hizmetine sunulmasını öneriyoruz' dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar