Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

‘Müjdeler Vermeye Devam Edeceğiz”

İYİ Parti İl Teşkilatı, Düzceli üreticilere gelir sağlayacak önemli bir projeyi hayata geçirdi.

‘Müjdeler Vermeye Devam Edeceğiz”
3.02.2022 - 11:41
Güncelleme 3.02.2022 - 12:17
Haber Merkezi

Düzceli üreticiler, yapacakları sözleşme ile alım ve fiyat garantili ürünlerini Bolu Belediyesi iştiraklerine Pazar aramadan satabilecekler. İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce’yi kalkındırmak için çalışmaya ve yeni müjdeler vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Uzun zamandır üzerinde çalışılan sözleşmeli tarımsal üretim projesinin son ayağında üreticiler ile Bolu Belediyesi bir araya geldi. Son görüşme ile proje tamamlanarak alan bazlı üretim için saha çalışmalarına başlandı.

‘YENİ İMKANLAR SUNACAĞIZ’

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, hayata geçirecekleri projeler ile Düzcelilere yeni imkanlar sunacaklarını dile getirerek “Kentimizin ekonomik kalkınmasına ve iktisadi olarak gelişmesine çok önem veriyor ve bu çerçevede uzun zamandır somut proje bazlı çalışıyoruz. Planlamamızın ilk ayağını Bolu Belediyesi ile tamamladık, saha çalışmasına geçiyoruz. Üreticilerimiz proje kapsamında Bolu Belediyesi ile sözleşme yapıp alım ve fiyat garantisi ile üretim yapacak ve ürettiği ürünlerini Bolu Belediyesi iştiraklerine satacak. Proje koordinasyonunu İYİ Parti Düzce teşkilatlarının yapacağı, kırsal kalkınma, tarımsal üretim ve Düzce insanına gelir sağlayacak bu projemizin hayata geçmesinde vizyonu ve bize olan güveni ile büyük katkı sunan, önümüzü açan değerli büyüğüm Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan’a ve İyi Parti Bolu İl Başkanı Sayın Ahmet Örnekbaş’a Düzceli hemşerilerim adına çok teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olsun. İktisadi kalkınma ve Düzcelilerin gelirlerini arttırma adına yaptığımız projeler sürecek, kısa zamanda hemşerilerimize yeni müjdeler yeni imkanlar sunacağız” dedi.

‘ÜRETİCİ İLE ALICIYI BİR ARAYA GETİRECEĞİZ’

Düzceli üreticilerle alıcıyı, proje üretimi bazlı bir araya getirmeye devam edeceklerini ileten Er, “Üreticilerimiz özelikle de genç kardeşlerimiz projede yer almak için bilgi ve destek alma adına İyi Parti Düzce Teşkilatı ile iletişimde olsunlar.  Teşkilat olarak da köy ziyaretlerini hızlandıracak, köy köy  gezip hemşerilerimizle bir araya gelecek ve bilgilendirme yapacağız. Projenin ayrıntılarını kendilerine anlatacağız ve bu projede  yer almalarını sağlamaya devam edeceğiz” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.