Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Rozetini Koray Aydın Taktı

İYİ Partiye üye olan muhtarlara rozetleri, İYİ Parti Genel Merkez Yöneticileri tarafından takıldı. 

Rozetini Koray Aydın Taktı
13.01.2022 - 11:49
Haber Merkezi

Çilimli Pırpır Köyü Muhtarı Aziz Cebeci İYİ partiye üye oldu. Cebeci’nin rozetini Ankara’da Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Taktı. 

Yine Çilimli Döngelli Köyü 1. Azası Cengiz Gün de İYİ Parti’yi  tercih etti. İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Bu günü kadar pek çok muhtarın tercih ettiği ve Düzce’nin en hızlı büyüyen teşkilat olan  İyi Parti Düzce teşkilatımız, gücüne güç katmaya  devam ediyor.

Muhtarlarımız başta olmak üzere, bir çok vatandaşımız partimizi tercih ederek bizleri gururlandırıyor. Azimli ve kararlı çalışmalarımızın karşılığını görmüş olmak bizi şehrimize hizmet adına daha çok motive ediyor. Teveccühlerinden ötürü bizleri tercih eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Muhtarlarımızın partimize katılımlarının da tüm hızı ile devam edeceğini ve bu katılımların partimize duyulan güveni görme açısından bizler adına büyük bir onur olduğunu söylemek isterim” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar