• 28.02.2017 09:42

Nereden başlayacağımı bilemiyorum. Haftalar önce başlayan lig mücadelesinde malum Düzcespor takımı ilerleyen haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla Ligde LİDERLİĞE kadar yükselme başarısını göstermişti. Pazar günü oynanan Bodrum maçı her şeyi aldı götürdü. Maç öncesinde saha içerisindeki anlamsız hadiseler ise Düzcespor’a büyük yaralar açacak. Teknik Direktör İskender Eroğlu beyin yanlış kadro seçimi ise bu maçta tam bir fiyasko.

Devre arası alınan futbolcuların bu takıma katkısı yok. Silivri maçından bu yana bir türlü VERİM vermeyen bu isimlerle Bodrum maçına çıkılması ise apayrı bir FİYASKO.

Hatalara, günahlarla 24. Haftayı geride bıraktık. Puan cetvelindeki yerimiz malum. Geriye kalan maçlarda bundan böyle ilk 5’e girebilmek çabası içerisinde olmamız gerek. Hiç yoksa Play Off’tan bir üst LİGE çıkmak için daha iyi motive olarak ÇALIŞMAMIZ gerek.

Beyler artık geriye dönüp bakmayacağız. Bundan böyle önümüze bakıp Play Off’tan bir üst lige çıkma gayreti içerisinde olacağız.

Bu takımın buraya kadar gelmesinde emeği olan herkese kocaman bir TEŞEKKÜR.

Bu toplama takımda top koşturan Salih’inden Sercan’ından herkese ayrı bir paragraf...

Çocuklar malum bu takımı buralara sizler getirdiniz. Daha iyiye gitmemizde sizlerin elinde. İyi motive olun. Birbirinize daha iyi sarılın. 3 haftadır Düzce stadını hınca hınç dolduran o güzelim insanlara daha çok borcunuz VAR. Ne yapıp yapıp bu insanların isteğini yerine getirmek adına Terinizin son damlasına kadar mücadele ederek bu takımı arzu edilen yere getirme gayreti içerisinde OLMANIZ dileğiyle.