• 21.02.2017 09:38

Yıllardır hiç bir maçını kaçırmadığımız Düzcespor’un Pazar günkü Dersim maçını internetten seyretme fırsatı buldum. İlk yarıyı 1-0 önde bitirmek tabi ki iyiydi. Ancak ikinci yarıda üstü üste iki dakika içerisinde iki gol yemek insanda apayrı bir duygu yaratıyor. O iki golü yemesek elbette iyi. Ama olmayınca da olmuyor demek ki. İki hafta üst üste kendi sahamızda kaybettiğimiz 4 puan bu maçın da habercisi gibi oldu bizlere. Kırıkkale’de yakaladığımız LİDERLİĞİ  önce kendi sahamızda Kırıkhan’a verdiğimiz bir puan ve akabinde Yomra takımına verdiğimiz bir puanla liderliği elimizin tersiyle itmemiz ve de Dersim takımına 2-1 yenilmemiz de şampiyonluk potasından uzaklaşmamıza neden oldu.

Şimdi önümüzde Pazar günü oynayacağımız BODRUM maçı var. Bu maçı kazanırsak yine şampiyonluktan uzaklaşmamış olacağız. Bu afta Düzcespor için, Düzce için lig yeniden BAŞLIYOR. Yönetimiyle, taraftarıyla, teknik heyetiyle, futbolcusuyla ve basınıyla bu hafta çok daha iyi çalışmamız gerek.

Bodrum takımı yenilmeyecek bir takım değil. İyi çalışarak bu takımı YENERİZ. Yeneriz derken kahinlik taslamıyorum. Teknik heyet son üç maçta yaptığı hataları tekrar etmeyecek, yönetim gerekeni yapacak. Bu maçta Düzce Valisi dahil Belediye Başkanı ve siyasiler stadı dolduracak. 12. adam yine tribünde yerini alacak. Taraftar yine maçın başından sonuna kadar takımını centilmence destekleyecek. Sezon başından bu yana takımı buraya kadar getiren, Kırmızı Lacivertli formayı ıslatan gençlerimiz daha iyi motive olup, ilk maçta 6-2 kaybettikleri maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Futbolun güzellikleri ve fair play kuralları içerisinde mücadele ederek VAR GÜÇLERİYLE ÇALIŞARAK BODUMU YENİP DÜZCESPOR VE TARAFTARLARINA LAYIK OLDUĞU ŞAMPİYONLUĞU HEDİYE EDECEKLER.