• 24.01.2017 09:38

Sezonun en heyecanlı, en zevk veren maçını geride bıraktık. Saha nefis seyirci iyi mi iyi. Maç başlıyor. İki takımda iyi top oynuyor. Misafir takım daha oyunun 11. dakikasında öyle bir gol atıyor ki evlere şenlik. Düzcespor 1-0 mağlup. Maç devam ediyor. Top bir o kalede bir beriki kalede. Devre 1-0 Düzcespor’un mağlubiyetiyle sona eriyor.

İkinci yarıda geçen hafta maç kadrosuna bile alınmayan Barış Kazer’le başlıyor Teknik Direktör İskender Eroğlu. Maç devam ediyor 53. dakikada Düzcespor bir penaltı kazanıyor. Penaltıyı gole çeviren Emre Pehlivan oluyor. Düzce 1 Batman 1. Golün hemen akabinde sol kanattan gelişen güzel bir akınımız var. Emre şandelliyor topu. BARIŞ KAZER vuruyor kafayı. Nefis bir gol daha. Düzce 2 Batman 1.

Maç sürüyor. Her iki takımın ortaya koyduğu futbola kocaman bir ALKIŞ. Maçın sonlarına doğru geliyoruz. Düzce Şehir Stadını dolduran insanların Kırmızı Lacivert bağırışlarından hakemin düdüğünü duymak imkansız. Tam bu arada duyulmayan düdük çalıyor. Takımın en iyi adamlarından 88 nolu Oktay kırmızı kartla oyun dışı. Bu arada bir gol yiyoruz. Ama hakemin önceden düdüğü var. misafir takımın kalecisi Ahmet bey bile santra çizgisinde. Top bizim 18 üzerinden uzaklaştırılıyor. Orta saha sağ taraflarında KEREM topla buluşuyor. 80 metre dolayları. Kaleci Ahmet santrada. Kerem topa o kadar güzel vuruyor ki sormayın. Top kaleye gidiyor. Ahmet beyde 40 50 metrelik bölümde topla birlikte KALEYE GİRİYOR. Düzcespor 3 Batman 1 maçın sonucu oluyor.

Bu satırların yazarı ben İhsan Çetin 50 yılı aşkın zamandır Düzce Şehir Stadında çok goller gördüm. Ama Emre’nin attığı bu gol gibi güzel bir gol görmedim. Haydi çocuklar geriye dönmek yok. Bu sezonun başından bu yana bu takım sizlerin gayretiyle buralara kadar geldi. Siz siz olun bu kenetlenme sizleri sezon sonuna kadar istediğimiz yere getirecektir. Yolumuz AÇIK OLSUN.