• 19.05.2022 14:33

Malum şampiyonluğa kavuştuk. Sağa bakıyorum. Sola bakıyorum çıt yok. Bu sessizlik inşallah hayra alamettir. Geriye dönüp baktığımızda Düzce Belediye Başkanının BAKANDAN STAD istiyoruz haberi verdi. Hemen öncesinde de stadın yıkılacağı haberi… Tabii ki bu haberi okuyunca içim cız etti. Stadı yıkmak demek tabiri yerindeyse DÜZCESPOR’u yıkmak demektir.

Bunu anlatmak bunu duymak bile insana tabiri yerindeyse ABESLE işgaldir. Bu STAD yıkılırsa DÜZCESPOR denen kulübün altına DİNAMİT koymaktan beterdir. İnanın bu yazıyı yazmak bile benim için ZULDÜR… Ancak kulağına bu tip bir haberin geldiğinde IVIR ZIVIR gibi TAVIR takınacak insanlara bunu anlatmak da zordur. Bekleyip göreceğiz. Gözlerimiz gördüğü müddetçe bakacağız. Kaç yıl olduğunu ben hatırlayamıyorum… Şimdiki Cumhurbaşkanı o zamanlar Düzce Anıt Park’ta seçim Propagandasındaydı.

O günlerin Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in elini kaldırarak, ’Düzce’ye Stat Yapacağız’ sözünü vermiştir. Ardından kaç yıl oldu bilemiyorum… Tabii ki hala da yapılacak. İnşallah seneler sonra gündeme geldiğine göre bu da güzel. Malum önümüzde seçimler yakın… Sayın Cumhurbaşkanı yine Anıtparka gelir. Ve Düzcelilere tekrar tekrar ederek Düzce’ye stat yapılacağının sözünü verir. Bekleyip göreceğiz. Önümüzdeki seçimlerde, önümüzdeki günlerde her şeye gebe… Öyle de olsa böyle de olsa, bizim Düzcesporumuz  şampiyon olduğuna göre, moralimiz yerinde. Üstüne üstlük yılların takımı Bursa ve Kocaeli küme düştü. Bu sezon onlarla oynayacağımıza göre bundan büyük mutluluk olmaz bizim için… Yukarda dedim, bu sessizlik inşallah HAYRA ALAMET olur…

Kalın sağlıcakla. Ancak DÜZCESPOR’U bırakmak yok. Sen, ben,o… Bu takıma HAKKINIZI HELAL ETMEYİDE UNUTMAYINIZ.