• 21.04.2022 11:33

Nerden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Ancak bildiğim tek şey var, sen Düzcespor kalecisi Ersin AYDIN değil misin? Sen Onur ŞİRİN takımın 4 numaralı futbolcusu değil misin? Sen 7 numaralı futbolcu Samet EKER değil misin? Sen 8 numaralı Formamızı ıslatan Mikail KOÇAK değil misin? Sen bir sürü gol atan bu takımın 9 numaralı futbolcusu Murat GÜRBÜZEROL değil misin? Sen 10 numaralı formamızı ıslatan Oğuzhan ERDOĞAN değil misin? Sen 21 numaralı futbolcumuz Onur CİVELEK değil misin? Sen 22 numaralı formamızı ıslatan Erçin ILGAZ değil misin? Sen kıvırcık saçlı 44 numaralı formamızı ıslatan Recep KALKAN değil misin? Sen bu takımın kaptanı 53 numaralı formamızı ıslatan bir sürü goller atan Nevzat BİLEN değil misin? Sen 61 sırt numaralı formamızı ıslatan Emre BEKİR değil misin? Sen 88 sırt numaralı formamızı ıslatan Rıdvan ÖZDEMİR değil misin? Sen 34 numaralı formamızı ıslatan kalecimiz Ömer Faruk Ay değil misin? Sen 17 sırt numaranla Kırmızı-Lacivert formamızı ıslatan Ali BARUTÇU değil misin? Sen 23 numaralı formamızı ıslatan Berkehan BİÇER değil misin? Sen 52 numaranla bizlerin Kırmızı-Lacivert formamızı ıslatan Enes ERDEM değil misin? Sen 54 sırt numaranla top koşturan Timur KOSAVALI denen adam değil misin? Sen 70 sırt numaranla top koşturan Alperen ÖZŞAHİN değil misin? Sen 81 numaralı formanla top koşturan Osman BOZ değil misin?

            Evet beyler Düzcespor formamızı sezon başından bu yana ıslatan genç kardeşlerim, bu takımı buralara sizler getirdiniz ve sizlerin gayretleriyle de mutlu sona ulaşacağız. Geride bıraktığımız günlerde puan cetvelindeki yerimiz tabi ki daha güzeldi. Ama bu günler geride kaldı. Şimdi önümüze bakacaksınız. Pazar günü Düzce Stadı, sizin ve Düzce insanları için büyük ve TARİHİ bir gün. Rakibimiz belli KALECİK, tabi ki bu takımı yenmek için sahaya çıkacaksınız. Ama öyle ama böyle bu maçı kazanmak hepimizin emeli.

Sizler de bu takımı yenecek GÜÇ, KUDRET tabi ki var. Düzce insanı da sizlerin arkasında mı elbette arkanızda. Hem de sezon başından bu yana. O güzel insanlar Pazar gününde o stadı dolduracaklardır. Evet beyler. Evet genç kardeşlerim yazımın başında AÇIK MEKTUP dedim. İnanın bu satırları yazan ben İhsan ÇETİN olarak 50 yılın üzerinde bu takımın hiç bir maçını kaçırmayan bir büyüğünüzüm. Yaşım artık bir yerlere geldi. Benim çocuklarıma bırakabileceğim en büyük armağanım ve en büyük mirasımda Düzcespor Başkanlığım olacaktır. Evet genç kardeşlerim yüzdünüz, yüzdünüz kuyruğuna geldiniz. Yukarıda dedim bu takımı buralara getiren İNSANLAR sizlersiniz. Bu çorbada suyu olan, tuzu olanda binlerce insan var. Bu DÜZCESPOR aşkını anlatmak, yazmakta zor mu zor. Bu anlatılmayan AŞKI sizler yazacaksınız. Bu GÜÇ, KUVVET siz de var mı var. Haydi genç kardeşlerim Pazar günkü maçı kazandığınızda önce sizler, sonra da o stadı dolduran BİNLERCE İNSAN GÖZYAŞLARI arasında SİZLERİ ALKIŞLAYACAKTIR.

Vurduğunuz toplar gol, şampiyonluğumuzda inşallah hepinize hayırlı olacaktır.