• 31.03.2022 13:54

Az gittik uz gittik dere tepe düz gittik. Emin adımlarla belli olan hedefe doğru gidiyoruz. Bu yolda emeği geçen kimler varsa o insanlara binlerce teşekkürler. Evet beyler Bu saatten sonra bu takımın yükünü çeken insanlara 'Şöyle oynasalardı daha iyiydi. Böyle oyna salardı daha iyi olacaktı' demek yersiz. Kimin nasıl oynadığını herkes görüyor.

Bu çocuklar, bu formayı ıslatan insanlar her türlü övgüyü hak ediyor. Sizlerde elbette ki bu çocukların bazı maçlarda ortaya koydukları futbolu beğenmeye bilirsiniz. Ancak futboldan her neticenin istediğimiz gibi olmadığı da malum. Beğenirsiniz, beğenmezsiniz, Şile denen takım sezon başında bizi kendi sahasında yenmişti. Önceki günkü maçta da bizi yenebilirdi. Ama futbol bizden yanaydı. Devre biterken kazandığımız gol her şeye bedeldi. 2. gol ise içimizi ısıtan güzel bir gol oldu.

Artık tabii ki yine geriye bakmayacağız. Hangi takım gelecek malum. Pazar günü oynayacağımız rakip Bayrampaşa. Büyük küçük diye bir takım yok. Hocaları da belli. 24 05 2018 tarihinde Balıkesir'e binlerce insanla gittik. Bu takımla orada play-off oynadık ve de 3-2 yenilerek elendik. Şimdi sıra bizde. Pazar günü yine şehir stadını dolduracağız.Ağzımız çıktığı kadar Düzcespor diye bağıracağız. Ne yapıp yapıp bu takımı yeneceğiz.

Bu maçı alalım, diğer maçlara sonra bakarız. Haydi çocuklar bugüne kadar ortaya koyduğunuz futbolu sizlerde üç aşağı beş yukarı biliyorsunuz. Kimselerin desteği  kimselerin kıyağı ile buralara gelmediniz. Önceki günkü maçta ortaya koyduğunuz futbolda ortada.

Bu yolda bileğinizin hakkıyla emin adımlarla ilerliyorsunuz. Her maç ayrı bir final. İlk maçınız Bayrampaşa. Bu maçı tabii ki galibiyetle bitireceksiniz. Bu güç kuvvet elbette ki sizler de mevcut.

Haydi hocam sizin için de bu maç ve diğer maçlarda tabii ki birer final. Bu yoldan geriye dönüş yok.