• 12.12.2016 15:23

Mağlup başladığımız maçı kazanmak her babayiğidin HARCI  değildir. Sezon başından bu yana Kırmızı Lacivert formamızı terleten gençlerimiz her maçta ortaya koydukları futbolla karınca kaderince güçlerinin üzerindeki performansları ile puan cetvelinin üstlerinde yer buldular kendilerine.

Bu gençlerimiz sezon başında tabiri caizse toplama olarak geldiler DÜZCESPOR’a. Sezon başında yapılan tüm hazırlık maçlarında da ortaya koydukları futbolla taraftarına pekte ümitvar gözükmemişlerdi.

İlerleyen haftalarda ortaya koydukları futbolla yavaş yavaşta olsa taraftarına BİZ BU LİGDE bir şeyler yapacağız dercesine ümit vadetme gayretine girmişlerdi. Hatta lider olarak gittikleri Bodrum hezimeti sonrasında bile iç sahada oynanan Pazar maçını 1-0 kazanarak ligin üst sıralarından KOPMAYACAĞIZ sinyallerini vermişlerdi. İşte bu ÇOCUKLARIMIZ Salih, Oğuzhan, Kerem, Kemal, Barış, İsmail, Tayfun, Zihni, Berk, Sercan, Oktay, Şehymuz, Özgür, Gökhan, Sinan, Emre, Eray, Emir bugüne kadar ortaya koydukları futbolla BİZLER BU TAKIMI LAYIK olduğu yere getireceğiz dercesine mücadelelerini sürdürmüşler ve sürdürmektedirlerde. İşte Pazar günü daha maçın 2. Dakikasında mağlup duruma düşmelerine rağmen yılmadan mücadelelerini sürdürmüşler, maçı da 3-2 kazanarak ligin son haftasına puan cetvelinde LAYIK oldukları yere gelmişlerdir.

Ligin son haftası Kemer’deyiz. Oradan gelecek 3 PUAN bu TAKIMI LAYIK olduğu yere GETİREBİLECEK Mİ?

Bu sorunun cevabını şimdiden ne ben ne de bu GENÇLERİMİZ verebilecek durumda değillerdir.

Ancak bir gerçek var. Bu gençlerimize, bu yönetim kurulundaki kardeşlerimize, bu DÜZCE halkı yardımcı olmalıdır. Bu yardım yapıldığında bu TAKIM AMA ÖYLE AMA BÖYLE LAYIK OLDUĞU YERE GELEBİLECEKTİR.