Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzcespor Aşkını Sizler Yazın

  • 10.01.2022 12:59

Önümüzdeki Pazar günü yeni sezona merhaba diyeceğiz. Hedef belli. ŞAMPİYONLUK.

 Gazetecilerimize bakıyorum… İyiler… Televizyonlara bakıyorum onlar da iyi… Düzcespor yönetimine bakıyorum onlar da iyi… Yılbaşında Düzcespor takımını alıp Antalya’ya götürdüler. Kamp çalışmalarını kilometrelerce öteye taşıyarak TAKIMIN motivesini arttırmak için ellerinden ne geliyorsa da yapıyorlar. Yeni yeni isimlerle de anlaşarak takıma takviyelerde yapıldı. Ve takım önceki akşam oynanan hazırlık maçından sonra Düzce’ye döndü. Emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER…

            BEYLER şimdi sıra sizde… Ama öyle ama böyle bu takımı ligin en üstünde tutan futbolcu KARDEŞLERİMİZ DE… Beyler siz siz olun… Bu insanları ve bu takımın arkasında BİNLERCE taraftarı olan… Sen, ben, o insanlarda Hazır mı hazır tabii ki. BEYLER bu Düzcespor denen takımın nasıl doğduğunu, nasıl bugünlere geldiğini sizlere anlatmak için sayfalar yetmez… Bu satırları yazan ben İhsan Çetin… 1967 yılında kurulan bu takımı o gün bugündür yazan ve çizen birisiyim. Ömrüm yettiği müddetçe de YAZACAĞIM. Bu takım için yazmak hakikaten zor mu zor… Koşturmak, bu takımın taraftarı olmak… Bu takımın, bir yerlere gelmesi için kimimiz kalemiyle, kimimiz parasıyla, kimimiz NEFESİYLE, kimimiz sizler gibi bu kırmızı-lacivert FORMAYI terleterek hizmet ettiniz… EDİYORSUNUZ DA…

            Bu kulüp 1967 yılından bu yana yeri geldi Türkiye BİRİNCİ liginin KAPISINDAN döndü… Yeri geldi ikinci Türkiye liginden.. Düşerek DÜZCE AMATÖR kümesine kadar da düşmüş bir TAKIM … EVET BEYLER BU DÜZCE takımı, bu DÜZCESPOR KULÜBÜ’nün insanları… Üstüne üstlük Dünya’nın en büyük DEPREMİNİ yaşayan bu şehrin insanlarının katkılarıyla bugünkü durumu yeni bulunduğu 3.Lig’e kadar tekrar GELEBİLMİŞTİR.

            Evet beyler… Şimdi sıra sizde… Futbolcu KARDEŞLERİM… Bu Düzcespor hakikaten anlatılmaz. İnsanın içindeki AŞK fırtınası nasıl ANLATILMAZSA bu da ANLATILMAZ.

            Haydi beyler… Haydi kardeşlerim… Bu takımın NEFERMERİ bu sezon sizlersiniz… Antalya kampından sonra yanınıza yeni yeni NEFERLERDE katıldı. İlk yarıdaki performansınız iyiydi… Şimdi yeni sezona Düzce halkı da HAZIR… Haydi çocuklar Düzce halkının sizlerdin ne istediğini SİZLER daha iyi biliyorsunuz. Verin sırtınızı birbirinize. ANLATILAMAYAN Düzcespor AŞKINI sizler YAZIN.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.