Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzcespor’a mutluluklar getirsin

  • 4.01.2022 09:56

Önceki gün yeni bir yıla merhaba dedik… Tabii ki en büyük emelimiz önce Düzce’ye, Düzcespor’a sonra ÜLKEYE ve Dünya’ya mutluluklar getirsin diyorum…

Tabii ki sorunlar çıkacaktır, niye önce Düzce’ye ve Düzcespor’a dedin diye… Önce ben Düzceliyim… sonra da Düzcesporluyum. Hem Düzcemi hem de Düzcesporumu çok seven biriyim… Düzce’de doğdum… Düzce’de büyüdüm. Ve de bu topraklarda kısmetse Aziziye MEZARLIĞINDA GÖMÜLÜCEM.

Evet beyler ben o topraklarda doğdum… O köyde büyüdüm. O köyün artiziyen suyundan içmeye başladım. Sonra köyümüzün kenarından akmakta olan Asar Deresinde yıkanmaya başladık… 100 dönüme yakın merasında top koşturmaya başladım… O yıllar içinde, Aziziye-Çarşı maçı oynanırken BACAKLARI olmayan LÜTFÜ AKAR denen adamı tanıdım… Ve o adam yıllar sonra vefat ettiğinde TOPRAĞA verilirken TABUTUNUN üzerine Düzcespor BAYRAĞI örtüldüğünde bizzat şahit oldum. Evet beyler bazınız şimdi o insanla bunun ne alakası var diyeceksiniz… Yazımı sonuna kadar okursanız anlayacaksınız. O güzelim merada top koşturan o Lütfü Akar denen adam, DÜZCESPOR kulübünün kuruluşunda bir NEFER gibi koşturmuş ve de o kulübün BAYRAĞININ dalgalanması için var gücüyle çalıştığı için de VEFATINDA o bayrak tabutunun üzerine örtülmüştür.

Şimdi biraz daha okuyun. Beni anlayan anlayacaktır. Anlamayana anlatacak halimiz de yoktur. DÜZCE BELEDİYE BAŞKANINA NOTUMDUR… Burada da bazı insanlar soracaktır Başkanla bu yazının ne alakası var diye… okursanız anlayacaksınız beyler… Bakın bu gün Düzce Belediye Başkanlığını sürdüren Faruk Özlü beyefendiye ben kaç yıl oldu bilemiyorum… Yanıma 20’ye yakın arkadaşımı alarak ziyareti gitmiştim. Niye gittim biliyor musunuz beyler? Sayın BAŞKANIN DÜZCESPOR’un kullandığı stadı yıkmaması içindi… O gün ben dahil yanımdaki arkadaşlar söylenenleri kendisi biliyor…           Yapar yapmaz o kendi bileceği iştir…

ANCAK… Bildiğim bir şey daha var.. 0 100 dönümlük merada yıllar önce yapılan SSK hastanesine satılan yerin parası, köylülere değil, DÜZCE BELEDİYESİNE ödenmişti. Yani benim dedeme, benim babama benim köylüme ödenmemiştir… Sayın BAŞKAN… Şimdi yaptırmakta olduğunuz OKULLAR o toprakların sahip ve çocuklarına YÜCE MEVLANANIN SEVABI olarak elbette geri dönecektir.

Sayın Başkan

Bu arada yaptıklarınızı da unutacak halim yok. Yapılanlar için bir TEŞEKKÜR… Ancak şu Düzcespor’u da unutma. Eğer yarın öbür gün öldüğümüzde o tabutun üzerine Düzcespor BAYRAĞININ dikilmesini istiyorsanız… Bu ŞEHİR STADI işini de bir kere daha gözden geçiriniz. Evet beyler… Kalın sağlıcakla. Önce 2022 Düzce’ye ,Ülkeye, Dünya’ya mutluluk Düzcespor’a da ŞAMPİYONLUK GETİRİR.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.