• 28.12.2021 11:22

İşte futbolun güzelliği… Sen haftalardır LİDER ol. Şampiyonluğa oturuyorum de. Yağmur çamur demedin koştur. Beyler bu futbol böyle bir şey… Konuşmak kolay. Ahkam kesmek daha kolay. Dile kolay hesaplamadım.

 Sen haftalarca lider olarak ligi tamamla… Büyük ümitlerle kalk git kilometrelerce uzaktaki ÇARŞAMBA ilçesine… Ligin haftalardır aklındaki takıma yenil… İşte futbol böyle bir şey… Maçtan önce oynanmayan maçın tahmini yapılmıyor. Evet beyler tabii ki galip gelince nasıl gerile gerile maç yazısını yazmak o kadar kolaysa, yenilince yazmak zor mu zor… Sabah matbaaya gelirken düşünüyordum otobüste ne yazacağım diye… Puan durumlarına baktım. Yine LİDER biziz. Demek ki geçen hafta Ankara’da aldığımız BİR puan işimize yaramış… Hic yoksa yine de ilk yarıyı LİDER bitiriyoruz… Malum 3-4 gün sonra YILBAŞI… LİDER takımın taraftarı olarak bu günlerimiz tabii ki iyi… Yeni yıla yeni umutlarla gireceğiz. Tabii ki insanoğlu hep iyinin iyisini görmek ve yaşamak ister… Ancak olmayınca da olmadığına göre olanla yetineceğiz.

Daha önceki yazılarımda da yazmıştım. Bu yol meşekatli bir yol… Hele hele bu yolda en önde olmak… Yönetici olmak… üstüne üstlük bu kulübün BAŞKANI olmak… Yenince çok güzel… Yenilince bütün yük senin üzerinde… Zor dostlar zor… hele hele DÜZCESPOR klübünü yürütmek hakikaten ÇOK ZOR…

Haydi başkan geriye dönmek yok… Geriye bakmak hiç yok. Ne Valiye bakacaksın, ne başkana ne de TARAFTARA… Sen kendi yoluna bakacaksın. Bildiğini, yapabildiğini yapacaksın. Kaldırabildiğin yükü kaldıracaksın. Bu yükü kaldırma yolunda EMİN ADIMLARLA KOŞTUR koşturabildiğin kadar… ALLAH yar ve yardımcın OLACAKTIR.