• 14.12.2021 09:00

            Hava güzel. Yollar zaten güzel. Sabah namazına müteakip Ankara yolundayız.

Eh tabi bu yolları ezberledik sayılırız. Bolu Dağı ayrı ve koskocaman kasveti ile önümüzde. Güneş o güzelim dağlarımızı ısıtırcasına bize yol gösteriyor. Hakikaten bu güzellikleri anlatmak zor mu ZOR.

            Havaalanı yakınlarındayız.

            Uçaklar havaalanın üzerinde cirit atarcasına dolaşıyorlar.

            Çubuk’tayız

            Stadı buluyoruz

            Maç başlamak üzere

            Biletlerimizi alıyoruz

            Sudan ucuz BEŞ TL

            Kuruluyoruz tribünlere

            Maç başlıyor; ilk ataklar karşılıklı. Skorboard kale arkasından ancak doğru dürüst gözükmüyor. 10 numaralı futbolcumuz Oğuzhan vuruyor top direkten dönüyor. Dönen topa 7 numaralı futbolcumuz Samet o kadar güzel vuruyor ki sormayın.

1-0  öndeyiz.

            Oturduğumuz yerin yan tarafından gol sesleri seviniyoruz tabi ki. Meğer bizim oturduğumuz yer ev sahibi takımın yeriymiş. Stada bizim gibi gelen bir avuç insanın GOL sesleri tabi ki insana ayrı bir haz veriyor. Sevincimiz bitti bitmedi, bu kez onların golü geliyor. Tabi ki onların sesi biraz daha gür. Durum daha maçın başları 1-1. Maç tabi ki sürüyor. Devreyi berabere tamamlıyoruz.

İkinci yarısı başlıyor maçın; ev sahibi takım bize göre biraz önde. Ama bizde iyiceyiz. Hoca efendi başlıyor adam değişikliklerine. Malum sezon başından bu yana girenlerde belli, çıkanlarda üç aşağı beş yukarı aynı. Bu dakikalarda onlar biraz daha öndeler.

            Artık maç böyle bitsin diye dua etmeye başlıyoruz. Tabi ki diğer takımların aldıkları maç neticeleri de geliyor kulaklarımıza. Ve bu deplasman maçı da İSTEDİĞİMİZ gibi sona eriyor. Sen sağ BEN SELAMET ver elini Düzce’ye.

            Yolda gelirken tabi ki maçı anlatacağız. Şu şöyle oldu bu böyle oldu. Anlat anlata bildiğin kadar. Konuş konuşabildiğin kadar. Beyler bu maçta kazanılan, BİR puanı tabi ki ŞÜKREDECEĞİZ. Düzcepor’da top koşturan kardeşlerimizi tebrik edeceğiz. Hele hele BAŞKANI ve yönetimi kutlayacağız. Bu LİDERLİK sürdüğüne göre de hep beraber SEVİNECEĞİZ.