• 6.12.2021 17:13
  • (2)

Evet beyler… Ordu maçını hatasız, belasız kapattık… Üç puan üç puandır… Bizim Düzcespor’un hanesine yazıldığına göre tabii ki mutlu olacağız, sevineceğiz.

 LİDERLİĞİ devam ettirmek elbette zordur… Zoru da başardığımıza göre sevinmek hakkımız… Ya da tersi olsaydı ne diyecektik? Hele hele rakibin uzatma dakikalarda kaçırdığı bir gol pozisyonu var. ona ne diyebilecektik? Onun için sevineceğiz… Hele hele geçen hafta İskenderun maçında kaybedişimiz… Onu anlatmak bile zor. Anlatamayacağım da. Ama rakibin Cumartesi günü ŞİLE takımına 2-0 yenilmesine ne diyeceksiniz? Tabii ki Şile denen İstanbul takımına KOCAMAN bir alkış… Bu arada Kuşadası’na da TEŞEKKÜRLER…

            Beyler sezon başından bu yana sen, ben ,o… Herkesin beğenmediği Düzcesporlu çocuklara ne diyeceksiniz? Ne anlatacaksınız onlar için? Yukarıda ben yazdım. LİDER olmak zordur… Hele hele LİDERLİĞİ korumak en zor iştir… Bu liderliği koruduğumuza göre bu GENÇ ÇOCUKLARIMIZA kocaman bir ALKIŞ.

            Sen 34 no Ömer, 4 no Onur, 7 no Samet, 8 no Mikail, sen 9 no 20. Dakikada harika bir gol atan MURAT bey… 10 nolu futbolcumuz Oğuzhan bey, 14 nolu Erdi bey, 44 no RECEP bey, 52 nolu Enes,61 nolu Emra kardeşim ve de 70 nolu Alperen bey kardeşim… üzerlerinizde taşıdığınız kırmızı-lacivertli formamızı layıkı ile ıslattığınız için BİNLERCE teşekkürler… Sonradan oyuna giren, Dede, Osman, Tugay,Eren ve de Muhammet sizlere de Düzce insanı minnettardır… Eğer bu sezon bu takım istenileni becerirse tabii ki ŞAMPİYON olursa… sizlerin heykellerini dikilmelidir….

            Haydi çocuklar… haydi kardeşlerim… Yılmak yok. Yola devam etmemiz için çok ama çok çalışmamız gerekiyor… Daha yolun başlarındayız… Bu yol çok mu çok badirelidir. En ufak bir ihmale gelmez… Birliğinizi ve beraberliğinizi devam ettirsenizbu BAŞARI kendiliğinden sizlere tabii ki gelecektir.

            Artık Pazar günkü maç geride kaldı… Önümüzde ALTINDAĞ maçımız var… Bu hafta o maça odaklanacaksınız. Başkanınızla… Yöneticilerinizle, hocanızla yek vücut halinde iyi çalışacaksınız… Bu ligde küçük takım, büyük takım yok. Kimin kimi yeneceğinin hiçbir GARANTİSİ olmadığına göre bu maçı kazanmak için her şeyi de YAPACAKSINIZ.