• 22.11.2021 14:45

Haydi beyler? Haydi Düzceliler? Bu otoban yolda gayet iyi GİDİYORUZ. Malum geçen yıl kaçan ŞAMPİYONLUĞU herhalde bu sezon ama öyle ama böyle yakalayacağız gibi geliyor bana.

Ne güzel değil mi? Galip gelmek? Bir amaç peşinde koşmak, kazanınca da o günün o galibiyetin tadını çıkarmak. O gençlerimizin hiç durmadan 90 dakika süren tezahüratı? O gençlerimizin tezahüratını dinlemek? İyinin iyisi futbolu alkışlamak? Kırmızı-lacivert formamızı ıslatan gençlerimizin o FORMA adına ortaya koydukları futbol resitalini izlemek. Her şeyden güzeli ATTIKLARI golleri alkışlarken GOOL..GOOL.. diye bağırmak? Bunları yazarken inanın BANA verdiği hazzı yaşamak anlatılır gibi değil. O güzel havada o güzelim şehir stadındaki o golleri seyretmek tabii ki her insana NASİP olmaz gibi geliyor bana? Dile kolay o stadın dili olsa da konuşsa. 53 yılı aşkın zamandır o statda neler gördük, neler? Anlatmakla, yazmakla bitmez. Ağladığımız günler de var, sızlandığımız günlerde var?

Pazar günü gençlerimizin ortaya koyduğu futbolu tabii ki alkışlayacağız. Hocaya kocaman bir alkış yapacağız. Hele hele rakiplerimizin kaybettikleri PUANLARA da teşekkür edeceğiz?

Bu sezon içerde ve dışarda oynadığımız maçlardaki HAKEMLERİMİZE de teşekkür edeceğiz. O insanlara bu sezon dikkat ediyorum. Tabii ki bazen hata yapmıyor değiller. Ancak, yaptıkları hatalar devede KULAK. Onun için de kocaman bir TEŞEKKÜR de onlara. Pazar günü ilk attığımız gol dahil diğer gollerimiz de hem hazırlanış, hem de bitiriş bakımından güzelin de güzeliydi?

Beyler? bu yoldan geriye dönüş yok. Yılmak yok, kızmak yok. Bu takım iyi yolda. Önümüzdeki haftaki rakibimiz malum İSKENDERUN. Tabii ki sen, ben ,o hepimiz 3 puan istiyoruz. Ama futbol 3 ihtimalli olduğuna göre, biz ZÜÜRT davranalım. BİR PUAN da bize yeter diyelim. VE MAÇIN sonucunu hep beraber BEKLEYELİM.